11 Ağustos 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sargülün göz diktiği parti!
14 Eylül 2008 Pazar 20:10

Sargül'ün göz diktiği parti!

Sarıgül, öyle bir partiye göz dikti ki hedefi CHP'yi bölüp AK Parti ile kualisyon kurmak!

Yerel seçimlere DSP'den gireceği kesin gözüyle bakılan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün en büyük hedefinin DSP Genel Başkanlığı olduğu iddia edildi.

Tercüman gazetesi, CHP ile yolları ayrılan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün hedefinin DSP Genel Başkanlığı olduğunu yazdı. Gazetede yer alan iddaya göre, DSP'den belediye başkanı adaylığını koyacak olan Sarıgül daha sonra parti içinde tekrardan yeni bir mücadele başlatatarak, DSP Genel Başkanlığı'na geçecek!

Hedef CHP'yi bölmek!
Ankara kulislerinde konuşulan bir diğer iddia ise Sarıgül'ün DSP'ye geçişinin ardından kendisiyle birlikte hareket eden bazı milletvekillerini tekrardan DSP çatısı altında toplamak ve CHP'yi bölmek! Sarıgül'ün iddiasının ise yapılacak ilk genel seçimlerinde AK Parti ile kualisyon kurmak!

YORUMLAR
demokratik sol düşünce
ahmet hür
DSP bu ülkenin alternatifidir. Bunu çekemeyenler şimdi de Sarıgül'ün yuvaya dönüşünü engellemek istiyorlar. Amaç baloncu medyanın görmediği ama her geçen gün büyüyen DSP'ye karşı girişim. DSP demokratik ve devrimci bir parti olarak solu iktidara taşıyacaktır. Çünkü solda yürek var. Çünkü demokratik sol var. Ne derseniz deyin GELECEK BİZİZ BİZ GELECEĞİZ.
16 Eylül 2008 Salı 11:16
88.244.119.249
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ