12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sadi Tonbul’la Adalet’te Hesaplaşacağım!
16 Şubat 2009 Pazartesi 20:47

Sadi Tonbul’la Adalet’te Hesaplaşacağım!

Bazı taraflı Gazete ve Yerel Televizyonda Tem Ajans Matbaası ve Gündem Gazetesi sahibi Temel Irmak hakkında yanlış haber yapıldığı görmektedir.

Yeni Sayfa Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sadi Tombul, Dedikodu, İftira ve yalan haberlerine pervasızca devam etmektedir. Gazetemizin genel yayın yönetmeni, Temel ırmak ile ilgili gerçeğe dayanmayan asılsız, mesnetsiz iddialarına devam etmektedir, ama kendisine adalet önünde hesap sorulacağı günler yakındır. Gazetemizin Genel yayın yönetmeni, Temel Irmak matbaa tesislerin de basılan  gazete'den dolayı alacaklı olduğu bir konu üzerine, iki görüşme arasında adı geçmiş ve bundan dolayı bazı çevreler Marmaris'in basın dünyasında iyi bir yer edinmiş, Temel Irmak'a saldırılara başlamıştır.

Konu yüce yargıdan Temel Irmak ile ilgisi olmayan kişi ve kurumlar tarafından devam etmekte olduğu halde, günlerdir saldırıların arkası kesilmemiştir. Marmaris basınında öncülük etmiş birçok gazetecinin sosyal haklarının alınmasında en büyük pay sahibi olmuş Marmaris'te çok sesliliği getirmiş Temel Irmak bu iftiralar karşısında yüce yargıdan haklarını arayacaktır. Genel yayın yönetmenimiz Temel Irmakla ilgili iki görüşme arasında geçen konudan dolayı, adliye ve karakoldan herhangi bir işlem yapılmaya gerek dahi görülmemiştir.  Mesnetsiz iddiaların ardı arkası kesilmemesi üzerine, okurlarımızdan özür dileyerek, bu açıklamayı yapmak zorunda kaldık. GÜNDEM GAZETESİ

 

YORUMLAR
temele
vatandas1
vallahı temel kardes hata sende.nıye dersen sadı yombulu pardon tombulu karsına almıs konusuyorsun .onu sen kendıne muhattap aldıgın surece bazı ksımler sana kuseblır unutma cunku sen gazetecesın unutma sadı yombul pardon tombul onun ne oldugnu herkes bılıyor.sen mahkemenın sonucuna gore acıkla yap derım...hayırlı gunler..
17 Şubat 2009 Salı 12:44
87.226.64.83
çamura taş atma
emekli barmen
temel kardeşim bu kişinin ne olduğunu cümle alem biliyor kendi mekanını bile gammazlayan adamdan her şeyi beklersin ben şimdi merak ediyorum 30 mart sabahı sayın s.t. nin istediği gibi bir sonuç çıkmaz ise ne olur merakla bekliyoruz zaten iş siyasetten çıktı çıkar olayına girdi sen sen ol çamura taş atma üzerine sıçrama olasılığı çok yüksek. iyi günler diliyorum
17 Şubat 2009 Salı 03:05
88.244.119.23
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ