05 Ağustos 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ramazan Burak Telli İş Dünyasına Avrupa Yatırım Holding ile İmza Attı
24 Kasım 2014 Pazartesi 14:15

Ramazan Burak Telli İş Dünyasına Avrupa Yatırım Holding ile İmza Attı

İş dünyasında her geçen gün yıldızını parlayan Ramazan Burak Telli, Avrupa Yatırım Holding ile yeni bir oluşuma imza attı.

Kuruluşu geçtiğimiz hafta onaylanan Avrupa Yatırım Holding ile iş dünyasında büyük işlere imza atacaklarını söyleyen Ramazan Burak Telli, Holding bünyesinde bulunan Avrupa Hospital ve Avrupa Diyalizi halka arz etmeye hazırlandıklarını söyledi.

Avrupa Yatırım Holdingin hem sağlık sektöründe hem de diğer iş kollarında yatırıma hazırlandığını söyleyen Ramazan Burak Telli "Holding bünyemizde bulunan Baysan Trafo A.Ş borsada hızla yükselen bir yıldız, Avrupa Yatırım Holding Aralık ayı itibariyle borsada işlem görmeye başlayacak. Diğer şirketlerimizi de aynı değere taşımak üzere alt yapı çalışmalarını yapıyoruz. Ben durmayı, yatmayı seven bir yapıya sahip değilim, enerjimi yeni çalışmalarımıza aktarıyorum, Avrupa Yatırım Holding iş dünyasının yeni yıldızı, bütün gözler üzerimizde bu yüzden bu yeni yapılanmamızda her şeyi bir değil yüz defa gözden geçiriyorum" diyor.

Kısa bir süre önce Avrupa Göz Hastanelerinde ki hisselerinin bir kısmını devredere Avrupa Yatırım Holdingi kuran Ramazan Burak Telli iş dünyasın da ki girişimciliği ile dikkat çekiyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ