20 Şubat 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Prof. Dr. Ali Bayrakdaroğlu  Rektör Yardımcılığına Atandı
27 Ocak 2020 Pazartesi 11:57

Prof. Dr. Ali Bayrakdaroğlu Rektör Yardımcılığına Atandı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Yardımcılığı görevine Prof. Dr. Ali Bayrakdaroğlu atandı

Prof. Dr. Ali Bayrakdaroğlu, 1978 yılında İstanbul’da doğdu. Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden 2001 yılında mezun olan Bayrakdaroğlu, 2004 yılında Erciyes Üniversitesi’nde İşletme alanında yüksek lisans derecesi aldı. 2009 yılında ise aynı üniversitede Muhasebe-Finansman alanında Doktorasını tamamladı. 2002 yılında akademik hayatına Araştırma Görevlisi olarak başlayan Bayrakdaroğlu, 2010 yılında Yardımcı Doçent olarak atandı. 2014 yılında “Finans” alanında Doçent unvanını aldı ve ardından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İşletme Bölümü’nde Profesörlüğe yükseltildi.

2010 yılından bu yana Nevşehir Üniversitesi’nde Dekan Yardımcılığı ve Anabilim Dalı Başkanlığı, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde Bölüm Başkan Yardımcılığı, Dekan Yardımcılığı, Kurucu Bölüm Başkanlığı, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Yardımcılığı ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü gibi idari görevler üstlendi.

Finansal performans, davranışsal finans, finansal analiz, sermaye bütçelemesi, bankacılık, borsa, proje değerleme konularında eğitim, araştırma ve yayın çalışmalarını sürdürmekte olan Bayrakdaroğlu’nun, finans alanında ulusal ve uluslararası çok sayıda atıf alan akademik çalışmaları bulunmaktadır.

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ