06 Temmuz 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Prezervatif
02 Ağustos 2019 Cuma 08:24

Prezervatif

Haz Dolu Dakikalar İçin Doğru Prezervatif

 

Sağlıklı bir cinsel ilişkinin yanı sıra kişiler duydukları hazzın da artmasını arzu etmektedirler. Özellikle günümüzde bunun için yapılan çalışmalar, prezervatiflerin ilişki sırasında duyulan hazzı iki katına çıkaracak formülleri ile başarılı sonuçlar vermiştir. Zaten sağlık açısından son derece önemli olan prezervatifleri bir zorunluluk değil de daha çok zevk almak adına kullanılan bir destek olarak görmek daha mantıklı olacaktır. Non-latex, tırtıklı, ekstra ince, meyve kokteyli ve daha pek çok çeşit prezervatif ile alacağınız hazzı iki katına çıkarmanız mümkün olmaktadır.

Haz Dolu Dakikalar İçin Doğru Prezervatif

Pek çok prezervatif markası bulunmakla beraber arzu ettiğiniz etkiye göre çeşitlerden istediğinizi seçebilirsiniz. İstenmeyen gebeliklerden tutun da cinsel yolla bulaşan hastalıklara engel olmaya kadar her türlü tedbiri prezervatifler ile alabilirsiniz.

Yeni nesil prezervatiflerde hiçbir şekilde ekstra bir katman olduğunu anlamıyor ve cinsel birleşmeden dilediğiniz performansta haz alabiliyorsunuz. Özel içerikleri ile cinsel birleşmeniz hem daha uzun sürüyor hem de sağlığınızı en verimli şekilde koruyabiliyorsunuz. Ekonomik paketlerden istediğinizi alabilir ve bu deneyimi bizzat partnerinizle yaşayabilirsiniz. Size uygun ürünler için https://www.kozmela.com/prezervatif sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ