24 Mayıs 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Pardon Bekar mısınız?” Marmariste
20 Nisan 2015 Pazartesi 16:25

“Pardon Bekar mısınız?” Marmaris'te

Marmarisli Oyuncu Hakan Kutlay Kutlu " Pardon Bekar mısınız?” adlı oyunla Marmaris'te.

Marmarisli Oyuncu Hakan Kutlay Kutlu'nun da rol aldığı " Pardon Bekar mısınız?” adlı tiyatro oyunu 26 Nisan 2015 Pazar günü Saat: 20:00'de Marmaris Belediyesi Çok Amaçlı Salonu'nda Marmaris.

Oyuncu Kutlu: "Hemşehrilerimin karşısında ilk kez çıkacağım. Oyunumuza ilginin şimdiden çok olduğunu görmek bizleri çok mutlu etti".

11011006_10152944784044930_4908396052015671526_n.jpg

Oyuncu Ahmet Çevik, 2014 yılında kendi adını taşıyan tiyatrosunda sahneleyeceği “Pardon Bekar mısınız?” adlı oyunun hazırlıklarına başladı.

Pardon Bekâr mısınız; Sinan Bengier, Meral Küçükerol, Ahmet Çevik, Dost Elver, Tuğba Özay, Aslı Omag, Ender Gülçiçek, Hakan Kutlay KutluŞehmus Akbulut, Yağız Şanal gibi, tecrübeli isimlerle genç oyuncuları buluşturan bir kadroya sahip.

 

Huysuz ve tutucu bir adamın evini kiralamak zorunda kalan Damla ve Burcu adlı 2 öğrenciyle çatkapı gelen davetsiz arkadaşları, Burcu’nun aykırı ailesi, ev sahipleri ve tuhaf oğlu arasındaki köşe kapmacayı anlatan oyun 2 perdeden oluşuyor.

Bekârlara ve erkek öğrencilere karşı takıntılı olan ev sahibinin yeni kurbanları Damla ve Burcu olmuştur. Ev sahibi olmanın verdiği yetkilere dayanarak oluşturduğu yasalarıyla ve kendince yeniden yorumladığı “namus” kavramına olan derinden bağlılığıyla hayatı kiracılarına zehir eder. Ama kendisi için hazırlanmış ilahi tokattan habersizdir…

Kiracı – Ev sahibi ilişkisini alışılagelmedik bir üslupla anlatan Pardon Bekar mısınız'ı Mustafa Arıkoğlu yazdı. Oyunu, ödüllü yönetmen Apo Kaya yönetirken; müziklerini Aras Deniz Sipahi, koreografilerini ise Pınar Ataer yaptı.

Ahmet Çevik yeni projesini, yıllarca aynı sahneyi ve kamera önünü paylaştığı merhum sanatçı arkadaşları Fatma Murat, Yusuf Elver, Mehmet Güney ve Tekin Siper’in anısına sahnelemek istediğini ifade ediyor.

Ahmet Çevik Tiyatrosu, Pardon Bekar mısınız’la tüm yurt genelinde ve Avrupa’da bir turne de planlıyor.

teaser4.jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
CHP Muğla'da kimi vekil olarak görmek istiyorsunuz?
RÖPORTAJ