24 Mayıs 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
‘Paramparça’, 30 Mayıs Pazartesi akşamı 68. bölümüyle, saat 20.00’de Star TV’de
27 Mayıs 2016 Cuma 17:56

‘Paramparça’, 30 Mayıs Pazartesi akşamı 68. bölümüyle, saat 20.00’de Star TV’de

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği ve ekranların en çok izlenilen dizisi ‘Paramparça’, 30 Mayıs Pazartesi akşamı 68. bölümüyle, saat 20.00’de Star TV’de.

Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği Altan Dönmez’e ait ‘Paramparça’nın68’inci bölümünde ardı ardına nefes kesici gelişmeler yaşanıyor.

 

MAİDE HİSSELERİN PEŞİNDE

Sahte rapor düzenleterek Ozan’ı akıl hastanesine kapattıran Rahmi Bey,Cihan’ı da Ozan’ın tatilde olduğuna inandırır. Maide Hanım, Candan’ı kullanarak Ozan’ın hisselerini satın almanın peşindedir.

 

ARENA SÜRPRİZİ

Hastalanan Demir Alaz’ı apar topar hastaneye götüren Dilara en çaresiz anında yanında olan Harun’u affeder. Cihan da Ayşe’ye kendisini affettirmek için çabalar. Cihan’ın Ayşe’ye yaptığı büyük sürpriz ikili arasındaki buzları eritir.

 

FOTOĞRAF ŞOKU

Dilara ile barıştığı için çok mutlu olan HarunMaide Hanım’a müjdeyi vermek için eve gider. Tam bu sırada bilgisayarda gördükleri bir fotoğraf her ikisinin de taş kesilmesine sebep olur.

 

PARAMPARÇA | 68.BÖLÜM | 30 MAYIS PAZARTESİ | 20.00 |STAR TV

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
CHP Muğla'da kimi vekil olarak görmek istiyorsunuz?
RÖPORTAJ