10 Temmuz 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Pamukoğlu kına yaksınlar
27 Ocak 2009 Salı 23:13

Pamukoğlu "kına yaksınlar"

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, partisinin olağan kurultayında TRT'ye çok sert mesajlar verdi...

TRT'de Kürtçe yayına başladı. Şeş TV diyorlar. Federe devlet kuracaklarmış gel de kur..


Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, partisinin olağan kurultayında TRT'ye çok sert mesajlar verdi...

TRT'nin Kürtçe TV'si TRT Şeş'e çatan Pamukoğlu, "Adını da Şeş koymuş. Ben o Şeş'i alırım yanına bir de beş koyup tavla oynatırım'' dedi.

PLEVNE TÜRKÜSÜYLE GELDİ
Ankara Atatürk Spor Salonu'ndaki kongrede konuşan Pamukoğlu konuşurken Ergenekon kapsamnında basılan ART TV'den görüntüler duvarlara yansıtıldı. Pamukoğlu salona Plevne Türküsü eşliğinde girdi. Kongreye 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş da başarı mesajı gönderdi.

İSTANBUL'DA KONSTANTİN KURULMAYA ÇALIŞILIYOR
Osman Pamukoğlu, "Bu partinin kuruluş sebebi şeriatçıların ve Kürtçülerin Cumhuriyeti yıkmalarının önünü kesmektir. Biz bu ülkeyi 11 Kasım 1938'e götüreceğiz. YÖK'ü kaldıracağız,, devlet üniversitelerini parasız yapacağız. Bugün özelleştirme adı altında ülke veriliyor. Bizim hudutlarımızda (Bu ülke satılıktır) yazıyor. İstanbul'da konstantin kurulmaya çalışılıyor. Bizim dönemimizde AB ile ilişkiler dondurulacaktır" dedi. Pamukoğlu, iktidara geldiklerinde Deniz Feneri davasından Alman mahkemelerinin mahkum ettiği herkesi tekrar yargılayacaklarını da söyledi.

''TAVLA OYNATIRIM''
Pamukoğlu, "Yüreğimizde bir Kürt devleti inşa ediliyor. Dağdakiler İmralı ile çalışıyor. Bizdeki hükümet ise Talabani ve Barzani ile çalışıyor. TRT'de Kürtçe yayına başladı. Şeş TV diyorlar. Ben o şeşe bir de beş ilave edip tavla oynatacağım. Federe devlet kuracaklarmış gel de kur" diye konuştu. Kuzey Irak'ta yaşanan Çuval Olayı ile ilgili olarak da sert açıklamalarda bulunan Pamukoğlu, "Bu olaya izin veren herkes Türk yargısının önünde hesap verecektir" dedi.

ŞİMDİ KINA YAKSINLAR
Pamukoğlu, "Bir PKK itirafçısının sözü ile medyada haber yapanlar, ülkesine her şeyini veren gazimizin hazin sonunun müsebbibi olmuştur. Bu gemi batarsa ambardaki farelerin hiçbiri yüzerek kurtulamazlar. Gazi albayımız sizlere onuru ile cevap verdi İşte sonuç, kına yaksınlar" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ