06 Temmuz 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Özel Marmaris Hastanesi ve Ahu Hastanesiyle birleşti
13 Nisan 2018 Cuma 16:30

Özel Marmaris Hastanesi ve Ahu Hastanesiyle birleşti

Ahu Hastanesinde gerçekleşen basın toplantısına Op. Dr. Sahir Ökten, Op. Dr. Ünsal Aybek katılarak, birleşmeyle ilgili açıklamada bulundular

Op. Dr. Sahir Ökten: “Verdiğimiz hizmet kamu sağlığını ilgilendiren bir konu olduğunu için bir basın açıklamasıyla, halkımıza duyurmak istedik. Doğru olanı yöre halkının bizden duymasını istedik. 25 yıldır sağlık hizmeti veriyoruz. Muğla’nın ilk özel hastanesi olma özelliği taşıyoruz. Uzun süredir bir çalışma içerisindeydik. İki hastanenin birleşmesi için. Önümüzdeki haftadan itibaren Özel Marmaris Hastanesi, Ahu Hastanesi bünyesine katılacaktır. Ahu hastanesinde  kadrosunu güçlendirerek hizmet vermeye devam edeceğiz”dedi..  

Dr. Ünsal Aybek: “20 yıldır sağlık sektörünün içindeyim. Elimizden geldiği kadar iyi bir sağlık hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Fakat binamız ve bazı yokuşlara el vermediği için, Ahu Hastanesi altında birleşerek daha faydalı olacağımızı düşündük. Güçlerimizi birleştirerek Marmaris halkına daha iyi bir hizmet sunacağız” dedi.  

Ahu Hastanesi Halkla İlişkiler Sorumlusu Elif Erverdi  Özel Marmaris Hastanesi ve Ahu Hastanesinin birleşmesi konusunda açıklamada bulundu.

Erverdi: “1993 yılında kurulan Özel Ahu Hastanesi, tüm Muğla bölgesinin ilk özel hastanesi olarak, sağlık alanındaki açığı kapattığı gibi bugüne kadar doğru teşhis ve tedavileri ile bir çok hayat kurtarmış pek çok insana şifa dağıtmıştır. Tüm çalışanlarıyla ;önce insan ve sağlık düşüncesi ışığında kaliteli, etik, güvenilir, hasta haklarına saygılı ve hasta memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

2011 yılında faaliyete başlayan Özel Marmaris Hastanesi ise; deneyimli uzman hekim ve güçlü kadrosuyla pek çok insanın yüreğinde yer edinmiş ,güvenilir, çağdaş, ekonomik, hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunarak, hastalarına verdiği güvenle çoğu kişinin tercih ettiği bir sağlık kuruluşu olmuştur.

Marmaris ve bölge halkı olmak üzere, yaz aylarında gelen yerli/yabancı misafirlerimizin her geçen gün artan yoğunluğu sağlıkta ihtiyaçların artışına sebep olmuştur. Bu sorumlulukla her iki hastanenin güçlerini Ahu Hastanesi çatısı altında birleştirmeye karar vermiş bulunmaktayız.

Bu birleşme ile hastalarımıza verdiğimiz nitelikli hizmeti daha iyi imkanlarda sizlere sunmayı amaçlamaktayız” dedi.

Temel Irmak/Marmaris

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ