05 Ağustos 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Özel Çocuklardan Başkan Acar’a Teşekkür
15 Eylül 2008 Pazartesi 13:18

Özel Çocuklardan Başkan Acar’a Teşekkür

Emre Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi'ne devam eden çocuklar ile kurumun yetkililerinden oluşan bir grup, 30-31 Ağustos tarihlerinde Köyceğiz'de yaptıkları kamp için kendilerine destek sağlayan Belediye Başkanı Ali Acar'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Emre Özel Eğitim Merkezi'nin özel çocukları, kurum müdürü Yeliz Ekiz Özdemir, eğitmenler Suzan Seyisoğlu, Tülin Çolak ve Erkan Özdemir ile birlikte kendilerine destek sağlayan Başkan Acar'ı makamında ziyaret ettiler. Gerçekleştirilen kampın çocukların gelişimine katkı sağladığını söyleyen kurum müdürü Özdemir, çocukların ailelerinden ilk defa uzak kaldığını, bununda çok önemli olduğunu vurguladı. Kamp boyunca çocukların çok eğlendiğini, gelecek yıl 2 günlük kamp süresini 1 haftaya çıkarmayı planladıklarını söyleyen Özdemir, çocukların bu mutluluğuna katkıda bulunan Başkan Ali Acar'a tüm ekibi ve çocuklar adına teşekkür etti.
Çocuklarımızın neşesine ve eğitimlerine katkıda bulunmanın kendisini mutlu ettiğini söyleyen Başkan Acar, özel çocuklarımızın mutluluğu için ellerinden gelen her türlü desteği sağlayacaklarını söyledi.
Başkan'a nazar boncuğu
Ziyaretin sonunda çocuklar kendi hazırladıkları el işi nazar boncuğunu Başkan Acar'a hediye ettiler. Hediyenin kendisini çok mutlu ettiğini ve duygulandırdığını söyleyen Başkan Acar, bu hediyenin hayatında aldığım en anlamlı hediyelerden bir tanesi olduğunu ve daima saklayacağını söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ