26 Mayıs 2019 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ÖZEL ÇOCUKLARA ÖZEL MATERYALLER
14 Mart 2019 Perşembe 12:38

ÖZEL ÇOCUKLARA ÖZEL MATERYALLER

Özel eğitimli öğrenciler için “Özel çocuklara özel materyaller” projesi kapsamında hazırlanan materyaller, okullara ulaştırıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın başlattığı “Özel çocuklara özel materyaller” projesi kapsamında hazırlanan materyaller, özel eğitimli öğrencilerin bulunduğu Beldibi Sıtkı Zaralı İlk/Ortaokulu ve İçmeler Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ulaştırıldı. Türkiye geneli uygulanan proje çerçevesinde özel çocukların, kendilerine yetebilen, hayatlarını başkalarının yardımına ihtiyacı olmadan idare edebilen bireylerin yetiştirilmesi hedefleniyor.   

‘Her çocuk keşfedilmeye hazır bir yıldızdır’ anlayışıyla Emine Erdoğan’ın başlattığı “Özel çocuklara özel materyaller” proje kapsamında hazırlanan materyaller, 55 Özel Eğitimli öğrencinin kayıtlı bulunduğu, Beldibi Sıtkı Zaralı İlk/Ortaokulu ve İçmeler Halit Narin Mesleki ile Teknik Anadolu Lisesi’ne ulaştırıldı. Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, Özel Eğitimli öğrenciler ve öğretmenleri bir araya gelerek özel olarak tasarlanan ve üretilen materyallerin öğrencilerle buluşturulması sevincini birlikte yaşadı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ