15 Ağustos 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Özdemir ikinci ofisini açtı
01 Mart 2009 Pazar 22:48

Özdemir ikinci ofisini açtı

MHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Cemalettin Özdemir'in ikinci seçim bürosu törenle açıldı.

MHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Cemalettin Özdemir'in ikinci seçim bürosu törenle açıldı. Açılışta halka seslenen Özdemir “Bizim oluşturduğumuz kadronun rüzgarı ile karşı karşıya kalacaklar. Bizim estirdiğimiz sıcak, sevecen rüzgar Marmaris'in her yerinde hakim olacak. Kavgayı baş tacı edenlerin bana göre asla bir vizyonu yoktur. Her ikisine de meydan okuyorum. Hep beraber bir açık oturumda ne yapacağız, neler hangi projelerle halkın karşınına çıkacağız gelsinler tartışalım. Günlerdir birbirlerinin defosunu ayıbını ortaya çıkartmaya çalışanlar bize karşı söyleyecek tek kelime dahi bulamıyorlar. Halkın bize sempatisini nasıl önleyecekler bunu da bilemiyorlar.

MHP Marmaris Belediye başkan adaylığı için Zonguldak vali yardımcılığı görevinden istifa ederek adaylığını açıklayan Cemalettin Özdemir ikinci seçim ofisini de açtı.
Özdemir, partililerin katıldığı açılışta, Atatürk'ü, bayrağı, üniter devleti tartışmayan herkesle işbirliği yapabileceğini, hizmet yolunda herkesi baş tacı edeceğini söyledi. Özdemir yaptığı çalışmalar ile halkla daha yakından buluşmak ve kendini daha iyi tanıtabilmek amacıyla hazırlanan seçim ofisinin açılışına çok sayıda partilinin yanı sıra Beldibi, Armutalan, İçmeler, Bozburun belediye başkan adayları ile İl genel meçlisi üyesi adayları da katıldı.
Özdemir, şöyle konuştu:
''Türkiye'miz bu kadar sıkıntı içindeyken mahalli seçimlerin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Bu nedenle çalışmalarımızı çok dikkat ederek yürütüyoruz. Ayrıca şimdiye kadar oluşturduğum kadroda bana hep destek verdiler, ne dediysem 'tamam' dediler. Bana güvendiler ve inandılar. Bu boşa çıkmayacak. Oluşturduğumuz kadronun rüzgarı ile karşı karşıya kalacaklar. Bizim estirdiğimiz sıcak, sevecen rüzgar Marmaris'in her yerinde hakim olacak. Kavgayı baş tacı edenlerin bana göre asla bir vizyonu yoktur. Her ikisine de meydan okuyorum. Hep beraber bir açık oturumda ne yapacağız, neler hangi projelerle halkın karşınına çıkacağız gelsinler tartışalım. Günlerdir birbirlerinin defosunu ayıbını ortaya çıkartmaya çalışanlar bize karşı söyleyecek tek kelime dahi bulamıyorlar. Halkın bize sempatisini nasıl önleyecekler bunu da bilemiyorlar. Sunun şu eksiği, bunun bu eksiği var diye meydanlarda bağıranlar ne benim neden meclis üyesi adaylarım için hiçbir şey söyleyemiyor. Başarısızlığa halkın yeniden ödül vereceğini düşünenler bunda yanıldıklarını görecekler. 5 yılda verdikleri sözlerini yerine getiremeyen sadece mezbaha yapan yönetimi tavsife etmek halkın borcudur. Merkezi hükümetten destek alacağız diyip söylemlerde bulunanlar eğer destek gelmese ne olacak ölecek miyiz? Seçim nedeniyle global kriz pek belli olmuyor. Ama diyorlar ki Hükümetten para alacağız. Kimin parasını nerden alacaklar merak ediyorum. Ev ev peynir çörek dağıtanlar halka hakaret ediyorlar. Size sorarım sizin oylarınız onurunuz değil mi? , Oylarınız para pulla satın alınır mı? Para dağıtıp oy alacaklarını düşünenler paraları bitince havalarını alacaklar. Yüzde 57 oyla yönetime gelerek bu kadar başarısız olabilmek için özel kurs almak gerekli. Ben Denizcilik festivali için devletten 1 trilyon 700 milyar lira para destek aldım. Bunu bana doğru proje olduğu için verdiler. Bunlar hatır gönül işleri değil. Proje işleridir “dedi
Konuşmalar sonrasında MHP Marmaris Belediye başkan adatı Cemalettin Özdemir'in ikinci seçim ofisinin açılışını eşi Perihan Özdemir yaptı

YORUMLAR
marmaris
kaya
başkanımız geliyor adım adım
10 Mart 2009 Salı 15:45
88.251.229.183
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ