13 Aralık 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
OSMANLI OCAKLARI  İL BAŞKANI MARMARİSTEN
25 Ekim 2017 Çarşamba 11:54

OSMANLI OCAKLARI İL BAŞKANI MARMARİS'TEN

AK Parti hükümetleriyle birlikte, son 12 yıldır Türkiye gündemine oturan Osmanlı Ocakları; teşkilatlanmalarını Muğla’da da hızla sürdürüyor

Son olarak, Marmarisli 38 yaşındaki genç turizmci Hüseyin Çakır’ı Osmanlı Ocakları Muğla İl Başkanı olarak atayan Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, Fethiye ilçe başkanlığına da Mustafa Ergünce’yi atadı.
Osmanlı Ocakları Muğla İl Başkanı Hüseyin Çakır görevlendirme sonrası verdiği bilgide;  “İl başkanlığım görev süresince; kardeşliğin, dostluğun bir arada yaşatılacağı ve insanlar arasında etnik hiç bir ayırım yapılmaksızın hizmet edeceğim. Osmanlı geleneğine, kültürüne gönül vermiş vatandaşlarımızın yanımızda yer alması, bizi hem güçlendirecek hem de daha iyi hizmet vermemizi sağlayacaktır. Osmanlı Ocakları sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da giderek büyümektedir. Muğla’da İlk teşkilatlanmamızı Fethiye ilçemizde başladık. Genel merkezimiz Fethiye İlçe Başkanı olarak, Mustafa Ergünce kardeşimizi görevlendirmiştir. Çalışmalarımızı ülkenin bütünlüğü ve beraberliğini milli duygu ve düşüncelerle savunan, Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti içerisinde varlığını bilen, din dil ırk ayırmadan devletini, Osmanlı medeniyetinin devamı olarak gören  vatandaşlarımızla sürdüreceğiz. Teşkilatlanmamızı Marmaris, Milas, Bodrum, Datça ve diğer ilçelerimizde en kısa zamanda tamamlayacağız.” dedi. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
RÖPORTAJ