28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ortaca Belediyesi Sokak Hayvanlarına Mama Dağıttı
09 Nisan 2020 Perşembe 15:54

Ortaca Belediyesi Sokak Hayvanlarına Mama Dağıttı

Ortaca Belediyesi Geçici Rehabilitasyon Evi ekipleri tarafından, ilçe genelindeki beslenme odakları başta olmak üzere, sokak hayvanlarının yoğun olduğu onlarca noktaya su ve mama takviyeleri yapılıyor.

 Çalışmalar düzenli olarak sürdürülürken,  Ortaca belediye Başkanımız Alim Uzundemir, başkan yardımcımız Fedai Kılıç ve  meclis üyemiz  Sebahi Yılmaz çalışmalara katılarak Sarıgerme Mahallemizde bulunan sokak hayvanlarına mama ve su takviyesi yaptılar.

Sokak hayvanlarının Covid -19 salgının olduğu bu günlerde daha fazla bakıma ihtiyaçlarının olduğunu belirten Ortaca Belediye Başkanımız Alim Uzundemir  ‘’ Ortaca Belediyesi Geçici Rehabilitasyon Evindeki arkadaşlarımız ilçemizin her noktasında sokak hayvanlarına mama ve su  takviyeleri yapıyorlar.

Covid-19  salgını sebebiyle işlerinin kapalı olması ve vatandaşlarımızın  sokaklara çıkmamasından dolayı,  sokak hayvanları aç ve susuz kalıyor.Salgından önce yaptığımız mama ve su takviyelerini ve mama dağıtım noktalarını arttırarak sokak hayvanlarımızın aç  ve susuz kalmaması  için çalışmalarımız rutin bir şekilde devam ediyor ‘’ dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ