25 Mayıs 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ORHAN ÖLMEZ: DAMLA DAMLA
28 Eylül 2008 Pazar 01:17

ORHAN ÖLMEZ: DAMLA DAMLA

İlkbaharın habercisi bu günlerde yepyeni Albümü 'Damla Damla' ile Orhan ÖLMEZ yine sevenleri ile birlikte…

2003 yılında yayınlanan ilk Albümü 'Su Misali' en çok dinlenen prodüksiyonlar arasında idi.

Mütevazi yaşamına rağmen o ve şarkıları çok sevildi.

İlkbaharın habercisi bu günlerde yepyeni Albümü 'Damla Damla' ile Orhan ÖLMEZ yine sevenleri ile birlikte…

Orhan ÖLMEZ müzik direktörlüğünü üstlendiği 'Damla Damla' isimli prodüksiyonla bu seneye damgasını vurmaya hazırlanıyor…

Albümde bulunan 8 şarkının söz müzik ve düzenlemeleri ayrıca iki büyük isim Orhan GENCEBAY ve Neşet ERTAŞ' a ait eserlerin coverları sanatçının kendisine ait…

Albümün de Usta isim Orhan GENCEBAY' ın 'İki Elin Kanda Olsa da Gel' isimli eseri yer alıyor. Orhan GENCEBAY'dan Orhan ÖLMEZ'e tam destek!

Albümün 1 numaralı şarkısı YASADIŞI farklı çıkışı ile dikkatleri üzerinde topluyor…

Albüme ismini veren 'Damla Damla' Su Misali ile bütünleşen ve tanınan Orhan ÖLMEZ'in devamı ve her albümde çıkardığı birbirinden değerli hitler gibi yıllar sonrada dinlenecek nitelikte…

Başta bağlama ve gitar olmak üzere birçok enstrümanı çalabilen sanatçı Albümde tüm şarkılara eşlik eden değerli müzisyenlerin yanı sıra kendiside şarkılara enstrümanlar ile eşlik etmiştir.

Sanatçı sevenleri tarafından büyük beğeni ile dinlenen 2. Albümü 'Her şeyin Farkındayım' ile Kral TV Video Müzik Ödülleri Töreni gecesinde En İyi Fantezi Müzik Erkek Sanatçı ödülünü almıştır.

Gerek yaptığı Sahne çalışmaları gerekse Yurt dışı konserleri ile Türkiye'nin Sahnesi muhteşem sayılacak ilk 5 sanatçısı arasında yer alacak kadar iddialı performansa ve repertuara sahip.

Kral TV ekranlarında Ramazan ayı süresince canlı olarak 60 bölüm ekranlara gelen programı ile bu alanda da başarısını göstermiştir.

Sanatçı TRT 2 ekranlarında Her Salı canlı olarak yayınlanan 'Orhan ÖLMEZ'le Gece'nin Sesi' adlı programda Türk Halk Müziğinin birbirinden değerli isimlerini ağırladığı keyifli ve kaliteli saatlerle izleyenlerin karşına çıkıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ