24 Ekim 2019 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
 Organizasyon ve tanıtımın duayenleri Yazıcı için buluştu
10 Şubat 2019 Pazar 13:12

Organizasyon ve tanıtımın duayenleri Yazıcı için buluştu

Türkiye’nin yüzakı motorsporları organizatörü, Ferrari ve dünya devlerine organizatörlük yapan Korhan Öniz ve reklam ve tanıtım dünyasının devlerinden Nail Keçili, AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’ya destek için bir araya geldi.

Defalarca Türkiye Ralli Şampiyonu eski TOSFED Başkanı ve AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’ya ve kampanyasına destek vermek için Marmaris’te bir araya gelen Öniz ve Keçili, Yazıcı’nın Marmaris için bir şans olduğunu bu şansı Marmarislilerin iyi değerlendirmesi görüşünü dile getirdiler.

Türk siyasetine Amerikan tarzı siyasal reklamcılığı getiren, Süleyman Demirel, Turgut Özal, Tansu Çiller ve Bülent Ecevit'in yanısıra pekçok kamu bankası ve THY'nin de uzun yıllar ajanslığını yapan Nail Keçili, maddi manevi Serkan Yazıcı’nın yanında olduğunu ailesinden gelen siyaset ve millete hizmet etme geleneğinin Serkan’la devam ettiğini kaydetti.

Keçili, Yazıcı’nın Marmaris’i çok iyi değerlendirmesi gerektiğini şuan da neyi varsa herkesin Yazıcı başkan olduktan sonra iki katına çıkacağına garanti verdiğini kaydetti.

20190209_193739.jpg

Türkiye'de yapılan Formula 1 yarışlarında Ferrari takımının tüm organizasyonunu üstlenen, motor sporlarında her zaman Serkan Yazıcı'nın yanında yer alan Korhan Öniz’de hem Marmarisli olmasından dolayı hemde Serkan Yazıcı’nın Marmaris’e katacağı değerleri çok iyi bildiğinden dolayı desteğe geldiğini söyledi.

Öniz, “Serkan Yazıcı Türkiye’nin en değerli spor adamı. Neler yaptığını herkes gördü. Marmaris için büyük bir şans ve fırsat. Marmaris bu fırsatı iyi değerlendirmeli. Marmaris tarihinde göremeyeceği hizmet ve imkanları görebilir. Marmaris’i tahmin edemeyeceğiniz kadar büyük projeler bekliyor” değerlendirmesinde bulundu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ