26 Ocak 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Olumlu Yaşar’a bir plaket daha
27 Şubat 2009 Cuma 11:11

Olumlu Yaşar’a bir plaket daha

Kendisi gibi öğrenci yurtlarında yetişen çocuklara ve yardıma muhtaç insanlara verdiği örnek destek ile adından sıkça söz ettiren Marmaris Kaymakamlık görevlisi Yaşar Yiğit'e Tekirdağ Valilik Makamı ve Tekirdağ Zübeyde Hanım Huzurevi ve Çocuk yuvası Müdür

Geçtiğimiz aylarda Tekirdağ Zübeyde Hanım Huzurevi ve Çocuk Yuvası'nın 31 başarılı kız öğrencisini yardımsever kişi ve kuruluşların desteği ile Marmaris'te ağırlayan Yaşar Yiğit'e Tekirdağ Valilik Makamı tarafından hemşe..rilik beraatı verildi. Bir hafta süre ile başarılı 31 kız öğrenciye baba şefkati ile eğlenmelerini ve bilgi sahip olmalarını sağlayan Yaşar Yiğit, kendisinin bu çalışmalarında destek veren kişi ve kurumlara sonsuz teşekkürlerini sundu. Marmaris halkının yakından tanıdığı 'olumlu Yaşar ' lakabıyla tanınan Yaşar Yiğit, '' Huzurevinden gelen kız öğrencilere kapılarını açan başta Muğla valisi Dr. Ahmet Altınparmak, Marmaris Kaymakamı A.Serdar Polat ile eşi Derya Polat, Karacan Point Center 'da bulunan Cine Point sinemaları sahibi Turgut Çağlar, Burger King çalışanlarına, Pizza Tomato Sahibi ve Çalışanlarına, Bolulu Hasan Usta Sahibi ve Çalışanlarına, Hamarat Ali Ustaya, Point Pizza Corner Abdullah Bey, Selimiye Köyü Sardunya Restoran Sahibi Muhammet Bey, Deniz Ticaret Odası Başkanı Hasan Mengi, YAT MARİN Sahibi Bilgin Özkaynak, rahatsızlanan kızlarımızla ilgilenen Ahu Hetman Hastanesi Yönetimi ve bu işin mimarı Müjgan anneye sonsuz minnettarlığımı sunarım''dedi.
HAMLE GAZETESİ TARAFINDAN YILIN ADAMI SEÇİLİYOR:
Edindiğimiz bilgi ve kaynaklara göre Marmaris Kaymakamlık Makamında görevli 'Olumlu Yaşar' lakaplı Yaşar Yiğit, Muğla Bölgesi'nin önemli bölgesel gazetelerinden biri olan Hamle Gazetesi tarafından yılın adamı olarak aday gösterildi.

YORUMLAR
olumlu yaşar'a
mesut
sevgili yaşar'cım sen aslında hem kimsesizlerin,hemde bizleriin gönül plaketlerini kazandın o kadar duyarlısınki sana gıpta ediyorum cenabı Allah yar ve yardımcın olsun yürüdüğün o,yolda önün açık yaşar korkma dualarımız seninle hoşçakal.m kavuş.
27 Şubat 2009 Cuma 15:15
88.247.249.88
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ