24 Eylül 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Okul bahçesinde kar görünce, doyasıya eğlendiler
06 Ocak 2017 Cuma 11:45

Okul bahçesinde kar görünce, doyasıya eğlendiler

Fethiye Belediyesi okullardan gelen talepler doğrultusunda minik öğrencileri karla buluşturmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Fethiye Gazi İlköğretim Okulu, İmam Hatip ilköğretim Okulu ve Çiftlik İlköğretim okullarına birer kamyon kar ekipler tarafından okul bahçesine döküldü. Bahçede kar gören öğrenciler ise doyasıya eğlendiler.

 

Fethiye Belediyesi ekipleri kentin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışının ardından ilçe merkezindeki öğrencilerin kar topu oynama hayalini gerçeğe dönüştürdü. Okulun bahçesine kamyonlarla taşınan kar sayesinde öğrenciler gönüllerince eğlendi.Okul bahçesinde kar gören minik öğrenciler, çok eğlendiklerini dile getirerek, ‘Arkadaşlarımızla beraber kar topu savaşı yapıyoruz. Çok eğleniyoruz’ diye konuştular. Çocuklar kar oynarken, bazı öğretmenler ve okul çalışanları da minik öğrencilere eşlik etti.

 

“Kar görmeyen öğrencilerimiz var”
Fethiye Gazi İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Halil Nuri Dontlu, “Öncelikle Fethiye Belediyesi’ne çok teşekkür ediyoruz. Fethiye Gazi İlkokulu olarak, çocuklarımız yerinde kar görmediği için ve buraya kar getirip oynamalarından dolayı çok mutlu olduk. Çocuklarımızın bazıları ilk kez kar görüyor. Görmeyen çocuklarımız için iyi bir fırsat. Çocuklarımız okul bahçesinde kar görünce çok eğlendiler. Emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun.
RÖPORTAJ