05 Nisan 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ödüllü Sporculardan Başkan Karaca’ya Ziyaret
10 Mart 2020 Salı 12:05

Ödüllü Sporculardan Başkan Karaca’ya Ziyaret

2020 Muğla Okul Sporları Mahalli Yarışmaları, Minikler A-B, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Kategorileri Takım Turnuvaları 10 farklı kategoride toplam 101 takımın katılımı ile sona erdi.

Muğla GHSİM, Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü, TSF Muğla il Temsilciliği ve TSF Menteşe İlçe Temsilciliği tarafından 17-20 Şubat 2020 tarihleri arasında Muğla Atatürk Kapalı Spor Salonunda ‘2020 Muğla Okul Sporları Mahalli Yarışmaları, Minikler A ve B, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Kategorileri takım turnuvaları Satranç Turnuvası’ düzenlendi. Kategorilerinde ilk dört sırayı alan takımlara Kupa, Madalya ve Başarı Belgesi verildi. Turnuva sonunda yapılan ödül töreninde sporculara ödülleri Muğla Gençlik Spor İl Müdürü Ömer İlman, Muğla Gençlik Spor İl Spor Müdürü Serkan Paçalı, Menteşe Gençlik Spor İlçe Müdürü Yavuz Karahasanoğlu, Menteşe ilçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, Menteşe Jimnastik Kulübü Başkanı Mertcan Güngör, TSF Muğla İl Temsilcisi Ahmet Murat Yenici, Turnuvanın Başhakemi IA Ali Özer, Turnuvanın Gözlemcisi IA Atilla Gürmen, TSF Menteşe/Ula Temsilcisi NA Barış Öztürk, TSF Dalaman Temsilcisi NA Salih Güzel ve turnuva hakemleri tarafından verildi.

Gençler Genel kategorisinde Fethiye'yi temsil eden tek okul olan Fethiye Fatih Anadolu Lisesi ise turnuvayı 2.sırada tamamlayarak büyük bir başarıya imza atmış oldu. Aynı zamanda Fethiye Satranç Akıl Ve Zeka Oyunları Kulübü oyuncuları olan öğrenciler, Başta Fethiye Belediyesi olmak üzere Sayın Başkan Alim Karaca'ya desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular. Öğrencileri tebrik eden Karaca, spora her daim destek verdiklerini belirterek sporculara başarılar diledi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ