25 Ocak 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ne Öpücükmüş..
23 Şubat 2009 Pazartesi 20:07

Ne Öpücükmüş..

MUĞLA'da çekimleri süren 'Baba Ocağı' adlı dizinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit'in, rol arkadaşı Ceren Hindistan ile olay yaratan öpüşme sahnesini açıklayamadığı için 5 yıllık sevgilisi Zeynep Dörtkardeş'ten ayrıldığı ortaya çıktı.

BİR ÖPÜCÜK GENÇ SEVGİLİLERİ AYIRDI

MUĞLA'da çekimleri süren 'Baba Ocağı' adlı dizinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit'in, rol arkadaşı Ceren Hindistan ile olay yaratan öpüşme sahnesini açıklayamadığı için 5 yıllık sevgilisi Zeynep Dörtkardeş'ten ayrıldığı ortaya çıktı. Özçivit'in haber alamadığı oyuncu sevgilisini ikna etmek için Muğla'daki çekimleri bırakıp İstanbul'a döndüğü öğrenildi. Muğla'da çekimleri devam eden ve Star TV'de yayınlanan 'Baba Ocağı' adlı dizinin genç ve yakışıklı oyuncusu 24 yaşındaki Burak Özçivit'in üç hafta önce çekilen 34'üncü bölümün bir sahnesinde rol arkadaşı 19 yaşındaki Ceren Hindistan ile yönetmenin stop demesinin ardından öpüşmeyi dakikalarca sürdürmesi ve bunun basına yansımasının ardından 5 yıllık sevgilisi Zeynep Dörtkardeş'ten ayrıldığı ortaya çıktı. Kanal D'de yayınlanan 'Akasya Durağı' adlı dizinin oyuncusu olan sevgilisi Zeynep Dörtkardeş'ten bir haftadan bu yanan haber alamayan Özçivit'in üç gün önce Muğla'daki çekimleri bırakarak apar topar İstanbul'a gittiği öğrenildi. Setten izin alıp İstanbul'a giden Özçivit'in sevgilisi Dörtkardeş'i ikna edemediği belirtildi.

 Burak Özçivit, “Rol gereği Ceren ile öpüşürken, yönetmenin stop demesini duymadık ve bu da basına yansıyınca 5 yıllık sevgilim Zeynep'e durumu anlatmakta güçlük çektim. Ve yaklaşık bir haftadır telefonlarıma çıkmadığı için İstanbul'a geldim. Kendisine ulaştım ama benimle konuşmak istemediğini belirterek telefonu kapattı. Büyük şok yaşıyorum. Bir film sahnesindeki öpüşme nedeniyle Zeynep'in benden ayrılmak istemesine hala anlam veremiyorum. Çünkü daha önce de buna benzer birçok sahnede rol almıştım ve sorun olmamıştı. Son bir kez daha kendisi ile konuşup ayrılık kararına saygı duyacağımı söylemekten başka çarem yok” dedi.

YORUMLAR
köşe
tuba
zeynep dörtkardeş burak özçivitten ayrılmak istiyorsa ayrılsın ceren hindistanla çok yakışıyorlar.zeynep onların arasını açmasın yollarını burakla ayırsınlar.Oyunculuk zor bir iş we zeynep burağı kıskanıyor
02 Temmuz 2009 Perşembe 14:03
88.254.196.7
kose
busra
zeynep ayrilmak istiyorsa istesin ama cerenle daha cok yakisiyorlar
25 Haziran 2009 Perşembe 21:06
88.174.153.163
çok mtlu olsum
dilek
bence yakışıyodsunuz. herşeyn hayırlsı demekki ayrılmanız .daha hayırlı olur.bence siz böle daha çok yakışıyorsunuz.hem ZEYNEP hanım kendi rol arkadaşı muratla bişşeyler yaşamııyorlarmı ben ce ii
olmuş ayrılmanız hiç yakışmıyodu yanına zaten
12 Haziran 2009 Cuma 19:52
78.184.204.222
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ