15 Temmuz 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ne göğüsmüş yani
31 Ağustos 2008 Pazar 09:26

Ne göğüsmüş yani

5 kez göğüs ameliyatı geçiren Oya Başar, 'Ne göğüsmüş yani' diye konuştu.

Tiyatro sanatçısı, oyuncu Oya Başar, katıldığı televizyon programında göğüs kanseri nedeniyle 5 kez ameliyat olduğunu belirterek, "Ne göğüsmüş yani" diye konuştu...

CNNTÜRK'te yayınlanan Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu 'Full Ekran' programına konuk olan Oya Başar, şu anda çok iyi olduğunu belirterek, "Kemoterapim bitti. Kendimi de çok iyi hissediyorum. Önümüzdeki günlerde bir ameliyatım daha var. Olmak zorundayım" diye konuştu.


Televizyon gazetesinin haberine göre, 1 yıldır göğüs kanseri ile uğraştığını ifade eden Oya Başar, ilk başlarda göğsünün tümünü aldırmadığını, etap etap gidilmesini tercih ettiğini belirterek, "Başta tümü alınsaymış çok daha iyiymiş" diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Amerika'ya yapılan operasyonları doğrulamak ve ikinci bir fikir almak için gittiğini vurgulayan Oya Başar, orada geçerdiği ameliyattan sonra Türkiye'ye dönünce bir enfeksiyon kaptığını ve yeniden ameliyat olmak zorunda kaldığını vurguladı.

Kendisini bir ameliyatın daha beklediğini vurgulayan Oya Başar, "Yani ne göğüsmüş yani, 5 ameliyat..." dedi.

Her gün iki tane ilaç aldığını ve bunları 5 yıl boyunca almaya devam edeceğini anlatan Oya Başar, 3 ayda bir kontorülü olduğunu ve kan değerlerinin de sürekli kontrol edildiğini söyledi.
Başar, "Bu kadar da dert etmemek gerekiyor yani" diyerek de hayatı kaçırmadığını da belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ