21 Ağustos 2019 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti Ali Meclis Başkanı Talıbov, Afyonkarahisar'da
31 Ağustos 2013 Cumartesi 16:43

Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti Ali Meclis Başkanı Talıbov, Afyonkarahisar'da

Talıbov: "Termal otellerde hizmet çok yüksek bir düzeyde. Her bir misafirlerle çok iyi bir şekilde ilgileniyorlar. Suları çok şifalı

Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti Ali Meclis Başkanı Vasif Talıbov, Afyonkarahisar'ın termal sularının çok şifalı olduğunu belirterek, "Termal otellerde hizmet çok yüksek bir düzeyde. Her bir misafirle çok iyi bir şekilde ilgileniyorlar" dedi.

Tatilini geçirmek üzere Afyonkarahisar'a gelen Talıbov, Ulu Cami, Mevlevihane Müzesi, Bedesten Çarşısı, Zafer Müzesi gibi tarihi ve turistik mekanları gezdi.

Talıbov, Zafer Müzesi ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, kente ilk kez geldiğini söyledi.

Afyonkarahisar'ın termal otelleri hakkında internette araştırma yaptıklarını anlatan Talıbov, şöyle konuştu:

"Burayı, daha önce gelenlere ve Türkiye'nin Nahçıvan Büyükelçiliğinde görevli olanlara sorduk. 'Çok güzel suları var, şehir güzeldir, havası kurudur, Nahçıvan'a benzeyen havası var' dediler. Daha sonra buraya geldik. Duyduklarımızdan daha güzel, düzenli bir şehir gördük. Termal otellerde hizmet çok yüksek bir düzeyde. Her bir misafirlerle çok iyi bir şekilde ilgileniyorlar. Suları çok şifalı. Burada olmaktan dolayı çok memnunuz. Bizleri ağırladığı için Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu'na çok teşekkür ediyoruz."

Muhabir: Mustafa Güngör
Yayınlayan: Sedat Gök

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ