06 Temmuz 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
N96da da DOKUNMATİK EKRAN YOK...
22 Eylül 2008 Pazartesi 21:02

'N96'da da DOKUNMATİK EKRAN YOK... '

N95'in Avrupa'da gördüğü büyük ilgi tasarım olarak benzer şekli ortaya çıkarıyor.

Nokia N96 ile ekran genişliği, depolama kapasitesini iyice yukarı çekerken, video ve fotoğraf yetenekleri de artıyor. Nokia N96'nın 24GB'ye kadar genişletilebilir, 16GB dahili hafızası ile 40 saate kadar video içeriği saklanabiliyor. Dilerseniz aynı anda müzik dinleyip, metricconverterProductID2.8 inç2.8 inç geniş ekrandan, entegre 3D stereo hoparlörü ile, Windows Media Video dahil farklı formatlarda video seyredebiliyorsunuz.İLGİLİ HABER
iPhone'da 100 bin kişilik kuyruk
iPhone, daha satışa çıkmadan Turkcell ve Vodafone'da 100 bin kişilik kuyruk oluştu
NOKIA DOKUNMATİK EKRANA MESAFELİ
Akıllı telefon pazarının lideri Nokia, dokunmatik ekran modasına mesafeli duruyor. Başarılı olduğu çok fonksiyonlu akıllı telefonda ısrar ediyor. Ama kıyasıya rekabet içerisinde olan telekom pazarında kaybeden NOKIA olacak gibi gözüküyor.

IPHONE 26 EYLÜL'DE TÜRKİYE'DE
Vodafone ve Turkcell'in eş zamanlı ile Türkiye'ye getireceği IPhone ve dokunmatik ekran özellikleriyle yeni bir çığır açan Samsung ise bu konuda ürünleriyle oldukça iddialı. Bilhassa telefon ile internete giren kullanıcı için büyük kolaylık sağlayan 'Dokunmatik Ekran' özelliğine Nokia'nın neden bu kadar mesafeli durması ise merak konusu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ