18 Haziran 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mustafa Saruhan:10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum..
10 Ocak 2019 Perşembe 16:19

Mustafa Saruhan:10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum..

CHP Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Saruhan: "İlkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışı çerçevesinde görevlerini başarıyla yürüterek halkın haber alma hakkını sağlayan

CHP Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Saruhan: "İlkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışı çerçevesinde görevlerini başarıyla yürüterek halkın haber alma hakkını sağlayan , kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan,  gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden tüm gazetecilerimizin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum..

Unutmamalıyız ki, gazeteciler, kamu yararını göz önüne tutarak; dünyada, ülkemizde, bölgemizde ve şehrimizde meydana gelen olaylar hakkında halkımızı bilgilendirmektedir. Dünyada basın özgürlüğü sıralamasında 157. Sırada olan ülkemizde, inanıyorum ki, basın kuruluşları ve basın çalışanları, her şart ve koşulda, kişi hak ve hürriyetlerine saygılı, hızlı ve objektif habercilik anlayışı ile kamu vicdanının sesi olmaya devam edeceklerdir.

Bir fotoğraf karesi için saatlerce en doğru anı bekleyen; bir satır haberle birçok hayata umut olabileceği gerçeğini unutmadan çalışan değerli basın mensupları ve basın gönüllülerimizle “Daha Mutlu Daha Umutlu” bir yıl geçirmeyi temenni ediyorum"dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ