28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Muronun filminden İLK KARELER
11 Eylül 2008 Perşembe 12:20

Muro'nun filminden İLK KARELER

Kurtlar Vadisi dizisindeki “Muro” karakteriyle üne kavuşan Mustafa Üstündağ'ın oynadığı “Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine” filminin çekimlerine başlandı…FİLMDEN İLK KARELER İÇİN TIKLAYIN


NALET OLSUN İÇİMDEKİ İNSAN SEVGİSİNE
18 Ağustos'ta Muro'nun köyünde çekimlerine başlanan filmin çekimleri İstanbul'da son hızla sürüyor. İstanbul'un çeşitli semtlerinde devam eden çekimlerde oyuncular halkın yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Film setine toplanan Muro'nun hayranları çekimler sırasında film ekibine zor anlar yaşatsa da, set ekibi ve izleyiciler bir araya gelince İstanbul'da "Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine" sesleri yükseliyor.

KIRMIZI HACI MURAT'IYLA YOLLARIN TOZUNU ATTIRIYOR
Filmde Muro'ya Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki vazgeçilmez partnerleri Çeto ve Yıldırım eşlik ediyor. Devrimci kahramanlara yol arkadaşlığını da Hacı Muro yapıyor. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde bir gazeteciyle buluşmaya gittiğinde, gazetecinin bindiği arabayı görünce "nalet olsun!" diyerek kendi kendini eleştiren Muro'yu, daha sonra lacivert Murat 124 arabasında yani Hacı Muro'sunda görmüştük. Dizinin ardından Türkiye'de popülerleşen Murat 124 arabalar rekor fiyatlara ulaşmıştı. Muro, filmde de Hacı Muro'sundan vazgeçmiyor. Üstelik bu defa kırmızı Hacı Muro'suyla yolların tozunu attırıyor.

Filmde Mustafa Üstündağ, Şefik Onatoğlu ve Eray Türk devrimi gerçekleştirmeye çalışırken, Nataliya Bondarenko ve Daria Litvinova onlara yol arkadaşlığı yapıyor. Muro'nun ezeli düşmanı Muzo'yu ise Selim Erdoğan canlandırıyor. Evrim Alasya, Bülent Şakrak ve Mazhar Alanson ise sürpriz rollerle izleyicilerin karşısına çıkıyor. 

 

 

 

 

 


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ