15 Ağustos 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Muhammet Ünlü Karadenizlileri Ziyaret Etti
25 Mart 2009 Çarşamba 21:18

Muhammet Ünlü Karadenizlileri Ziyaret Etti

Armutalan Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Armutalan Belediye Başkan Adayı Muhammet Ünlü Karadenizliler Derneğini ziyaret etti. Dernek binasında gerçekleşen ziyarette Muhammet Ünlü, tüm belediye başkan adaylarının bileklerinin güçleriyle değil,


Armutalan Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Armutalan Belediye Başkan Adayı Muhammet Ünlü Karadenizliler Derneğini ziyaret etti. Dernek binasında gerçekleşen ziyarette Muhammet Ünlü, tüm belediye başkan adaylarının bileklerinin güçleriyle değil, düşüncelerinin gücüyle kendilerini gösterip, seçildikleri taktirde hayata geçirecekleri projeleri ortaya koymalarının söyleyip, seçmenlere bunları anlatmaları gerektiğini söyledi.

Seçim gezileri dahilinde Marmaris Karadenizliler Derneğini ziyaret eden Armutalan Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Armutalan Belediye Başkan Adayı Muhammet Ünlü, Dernek Başkanı Temel Irmak tarafından karşılandı. Yapılan ziyarette bir açıklama yapan Karadenizliler Derneği Başkanı temel Irmak, “15 yıldan fazla süredir derneğimiz faal olarak çalışmakta. Biz dernek olarak her adaya aynı mesafedeyiz. Dernek olarak kimseyi hedef göstermiyoruz. Sayın Muhammet Ünlü'ye de aynı mesafedeyiz. Her üyemizin bir siyasi partiye bir adaya eğilimi olabilir. Sonuçta hepimizin bir oyu var ve herkes kendi oyundan sorumlu. Bu yüzden biz herkese eşit mesafedeyiz.
Biz Karadenizliler olarak yaşadığımız yere sevgi, saygı, kardeşlik, ticaret götürdük. Bu seçimde birlik ve beraberlik içinde kavgasız bir seçim olsun.” Diyerek, Muhammet Ünlü'ye seçimde başarılar diledi.
Armutalan Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Armutalan Belediye Başkan Adayı Muhammet Ünlü'de ziyarette yaptığı açıklamada birlik ve beraberliği vurgulayarak, “ Şu anda bir seçim sürecindeyiz. Burada yerli yabancı ayrımı yapılmamalıdır. Burada yaşayan, burada ticaret yapan, burada çalışan herkes artık buralıdır. Bizim yönetim anlayışımızda doğu, batı ayrımı yapmadan herkesi insan olarak görüyoruz. Şu anda da adaylar birbiriyle kavga etmeden çalışmalarını yürütmeli. Çünkü yarın seçim bitecek ve herkes tekrar birbirinin yüzüne bakacak. Benim temennim kimseyi kırmadan bir seçim dönemi geçirmek.
Bana göre adaylar bilek gücüyle değil de düşünce güçleriyle kendilerini göstersinler. Projeleriyle, yapacakları şeylerle ortaya çıksınlar.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ