04 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Muğla Ülkü Ocakları yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirecek
18 Şubat 2020 Salı 13:43

Muğla Ülkü Ocakları yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirecek

Yıllardır özlemi çekilen ve Başkan Burak Demirel'in göreve gelmesi ile büyük çalışmlar sonucu yeni bir hizmet binasına kavuşan Muğla Ülkü Ocakları yeni hizmet binasının açılışı yapacak.

Muğlanın merkezi yerinde Emirbeyazıt Mahallesi Recai Güreli Caddesinde ki yeni hizmet binası, 20 Şubat 2020 Perşembe günü saat 14:00’da açılacak. 

Açılış programına hazırlıklar şimdiden başlamış durumda. Oldukça güzel bir hizmet binasına kavuşan Muğla Ülkü Ocakları , bu ferah ortamda eğitimlerine kaldıkları yerden devam edecek.

Taşınma işlemlerini tamamen bitiren Muğla Ülkü Ocakları yeni hizmet binasında son eksiklikleri tamamlamak için yoğun çaba harcıyor.

Oldukça modern bir hizmet binasına kavuşmanın mutluluğu içerisinde olduklarını ifade eden Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Burak Demirel, ”Çok şükür yeni binanıza taşındık. Neredeyse tüm eksikliklerimiz tamamlanmış durumda. Ocağımıza gelen misafirlerimiz ocağımıza adeta hayran kalarak, bizimle birlikte bu sevince ortak oluyor.  Biliyorsunuz yıllardır Ülkü Ocakları Muğla'da bir mülk özlemi çekiyordu. Göreve geldiğim gün sağ olsunlar, yönetimde bulunan dava arkadaşlarım omuz omuza verip bir adım atarak Ülkü Ocaklarımıza yeni bir hizmet binası elde ettirdiler. Bu başarı hepimizin başarısıdır. Bu şehrin ocağı, Vatan diye çarpan yüreklerin kutlu otağı, Çağın erenlerinin piştiği dergahı, Muğla Ülkü Ocakları. “ dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ