31 Mayıs 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Muğla Gençlik ve Spor Kulübünün boksörleri
27 Kasım 2008 Perşembe 21:59

Muğla Gençlik ve Spor Kulübü'nün boksörleri

Muğla Gençlik ve Spor Kulübü'nün Boksörleri, Kastamonu'da Bu Yıl Düzenlenecek Türkiye Kulüpler Arası Boks Şampiyonası'nda İyi Bir Derece Yapmak İçin Aralıksız Çalışıyor

BOKSTA TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA MUĞLA'YI TEMSİL EDECEK BOKSÖRLER BELİRLENDİ


Muğla Gençlik ve Spor Kulübü'nün Boksörleri, Kastamonu'da Bu Yıl Düzenlenecek Türkiye Kulüpler Arası Boks Şampiyonası'nda İyi Bir Derece Yapmak İçin Aralıksız Çalışıyor.

Muğla Gençlik ve Spor Kulübü'nün boksörleri, Kastamonu'da bu yıl düzenlenecek Türkiye Kulüpler Arası Boks Şampiyonası'nda iyi bir derece yapmak için aralıksız çalışıyor.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü boks salonunda yapılan seçmelere, Muğla ve ilçelerinden yaklaşık 100 sporcu katıldı. Müsabakalar sonunda sekiz kişi, 30 Kasım ile 4 Aralık arasında düzenlenecek şampiyonada Muğla'yı temsil etmeye hak kazandı. Muğla Gençlik ve Spor Kulübü adına 57 kiloda Mehmet Avcı, 64 kiloda Cihangir Gültekin, 69 kiloda millî boksör Yavuz Kılıç, 75 kiloda Mehmet Turan, 81 kiloda Emrah Temur, 91 kiloda Hakan Taşkıran ve 91 kiloda Avrupa ve Dünya üçüncüsü olan Caner Sayak forma giyecek.


Muğla İl Boks Temsilcisi Kenan Koç, Türkiye Kulüpler Arası Boks Şampiyonası'na uzun süreden beri hazırlandıklarını belirterek, sekiz sporcuyla katılacaklarını kaydetti. 2007 yılındaki şampiyonada Muğla Gençlik ve Spor Kulübü olarak dördüncülük kazandıklarını hatırlatan Koç, "Bu yıl da büyük bir iddiayla gidiyoruz. İkinci veya üçüncü olmayı bekliyoruz, çünkü çok değerli sporcularımız var" dedi. Bu yıl kulüp olarak finans sıkıntısı çektiklerine de edğinen Kenan Koç, "Paramız olmadığı için sponsor aradık. İşadamı Mehmet Acar, sporcularımızın bütün masraflarını karşılamayı taahhüt etti. Muğla'da bu tür organizasyonlara diğer kurumlarımızın da yardım etmesini bekliyoruz" diye konuştu.

İşadamı Acar ise boksu çok sevdiğini ve sporsor olmanın kendisini mutlu ettiğini söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ