12 Ağustos 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Muğla AK Parti Milletvekili Mehmet Nil Hıdır
30 Mart 2009 Pazartesi 20:04

Muğla AK Parti Milletvekili Mehmet Nil Hıdır

Muğla AK Parti Milletvekili Mehmet Nil Hıdır seçimlerin ardından partililere bir mesaj yolladı.

Muğla AK Parti Milletvekili Mehmet Nil Hıdır seçimlerin ardından partililere bir mesaj yolladı.

Hıdır: "Değerli yol arkadaşlarım, sevgili genç kardeşlerim. Gücünüzle, yüreğinizle seçim süreci boyunca gösterdiğiniz gayretlere ve emeklerinize teşekkür ederim. Siz değerli arkadaşlarıma selam, sevgi ve saygılarımı sunarım. Yılmak yok. Dimdik ayakta duruyoruz. Zira, biliyoruz k, her zaman olduğu gibi Allah bizimle beraberdir"dedi.

(haber: temel ırmak)

YORUMLAR
MSAH ARKADAŞ
MUZO
Senin kafa belli birader,ne demek miş ülkeyi bölenler?Ülkeyi kim bölmüş deyiverde bilelim?Ama ülkenin bölündüğüne üzüldüğüne sevindim ,keşke ülken satılırkende sesin çıksaydı.Herkes sizin gibi avanak değil,AKP nin amacı belli tüm sahilleri satıp savacak,kaç senedir tapu ve kadastro yolu ile milletin başına gelmeyen kalmadı.
Siz milleti kendiniz gibimi sandınız.Şimdi bana bunların müslüman olduğunu felanda dersin sen,çok müslümanlar canım!ha anap ha dyp ha akp,ne farkı kaldı bi deyiver.
06 Nisan 2009 Pazartesi 23:12
78.176.221.201
dunyadan behaber
msah
sayın vekilim güneyi denizle kuzeyi dağlarla cevrili ve %70 ormanla kaplı zevk sefaya duşmuş bu halkla boyle syaset yapılmaz bunları otobuslere doldur bir Turkiye borsunler halen kişilerle siyaset yapan kafalar bir insanın değeri bir köpek değeri kadar olmayan bir yerde siyaset yapıyorsun allah sana kolaylık versin ve sizi kutluyorum ben yabancıyım siz cok sevyeli bir siyaset yapıyorsunuz biraz ser ve daha radikal olun yorumları okuyorum halen kişi falan ağa fişmekar bey tıpkı doğu aşireti zih.
05 Nisan 2009 Pazar 20:28
88.242.66.47
beldibi
m.kaya
akp beldibinde bir kişinin yanında olmakla,beldibini kaybetti.beldibinde hiç sevilmeyen o bir kişiyi aday gösterip,çok vahim siyasi hata yaptı.bütün şahsi geleceğini akp'ye bağlamış bir kişi aday gösterilir mi?ha bu arada ispirli'ye haksızlık etmeyeyim,koltuk onun hakkıdır.hak eden kazandı.kaybeden kadem mete ve nil hıdır ile yüksel özden oldu.
04 Nisan 2009 Cumartesi 16:45
88.251.228.216
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ