11 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MNG İlk yarışta kupayı kaldırdı
09 Şubat 2016 Salı 12:18

MNG İlk yarışta kupayı kaldırdı

Sektörünün öncü firmalarından MNG Kargo hızını denizlere taşıyor. Kurduğu yelken takımı ile katıldığı ilk yarışta birincilik elde eden MNG Kargo 2016 yılı yelken yarışlarına iddialı bir başlangıç yaptı

09.02.2016-Spor ve sporcunun destekçisi MNG Kargo 2016 yılında denizlerde de adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Profesyonel yarış takımı ile IRC III klasmanında yelken yarışlarına katılmaya başlayan MNG Kargo kendi çalışanlarından oluşan yelken takımını da yetiştiriyor.

 

MNG Kargo, Alto Yelken ile yaptığı sponsorluk anlaşması kapsamında Elan 340 model yelkenlisiyle başta Marmaris ve Bodrum Trofeleri olmak üzere İstanbul’da düzenlenen özel yarışlarda yelken açacak.

 

İlk yarışta kupayı kaldırdı

İlk kez 9-10 Ocak tarihlerinde Marmaris’te düzenlenen ERGO-MIYC Kış Trofesi 1. ayak yarışlarında “yelkenler fora” diyen MNG Kargo Sailing Team kendi klasmanında rakiplerini geride bırakarak birinciliği elde etti. Katıldığı ilk yarışta kupanın sahibi olan MNG Kargo Sailing Team, ERGO-MIYC Kış Trofesi 2. ayak yarışlarını da birinci bitirerek sezona iddialı bir giriş yaptı.

 

Ekip ruhunu geliştirme, ortak bir hedef doğrultusunda hareket etme, mücadele ve hızlı karar verme gibi yetkinliklerin kazandırılmasında önemli bir etkiye sahip olan yelken sporu kişisel motivasyon ve farkındalığın artmasında da rol oynuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ