04 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
‘Miss Volga’ Marmaris’te
01 Haziran 2009 Pazartesi 23:01

‘Miss Volga’ Marmaris’te

Avrupa'nın en uzun nehri 'Volga'nın kıyısında bulunan ülke ve eyalet güzellerinin katıldığı, 'Uluslararası Miss Volga'ya, bu yıl Marmaris ev sahipliği yapıyor.

Volga güzelleri Marmaris'te

Her yıl değişik bir ülkede gerçekleşen, Avrupa'nın en uzun nehri 3 bin 500 kilometrelik 'Volga'nın kıyısında bulunan ülke ve eyalet güzellerinin katıldığı, 'Uluslararası Miss Volga'ya, bu yıl Marmaris ev sahipliği yapıyor.


Marmaris'teki 'Club Areena' adlı disko ve Diana Otel, 'Red Bull', 'İstanblue', 'Carlsberg' firmaları ile Argento mayolarının sponsorluğunda gerçekleşen yarışmaya katılan 20 Volga güzeli ilçeye renk kattı. 18 ile 21 yaşları arasındaki güzeller, Diana Otel'de basına tanıtıldı. Havuza atlayan, su kaydıraklardan kayıp, voleybol oynayan Miss Volga adayları, objektiflere poz verdi.

Yarışmayı Organize eden “Show Arts Production” firmasının yetkilisi ve güzellerin kareografı Natalie Devaith, “Organizasyona, aralarında Kazakistan, Rusya, Ukrayna, Özbekistan, Tatristan ve Sibirya gibi Volga'ya kıyısı bulunan ülke ve eyaletlerin daha önce belirlenen güzelleri katılıyor. Söz konusu ülkeler için Miss Volga önemli bir prestij kaynağı” diye konuştu. Devaith, Fashion TV'nin de görüntülediği yarışmacıların, çeşitlik etkinlikler aracılığıyla tanıtılacağını, birinciyi, 3834 nolu SMS aracılığıyla favorilerine oy vereceklerin belirleyeceğini sözlerine ekledi.

HEYECANIN ADRESİ AREENA
Öte yandan sonuçların, 11 Haziran günü Türkiye'den birçok popüler ismin de hazır bulunacağı “Club Areena”da düzenlenecek final gecesi açıklanacağınuı sözlerine ekledi. Gündüzleri değişik etkinliklere katılacak güzellerin geceleri de Areena'da birbirinden ünlü markaların ürünlerini defilelerde sergileyecekleri öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ