11 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Miniklerden dans şov
20 Ocak 2009 Salı 23:54

Miniklerden dans şov

Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü bünyesinde Amiral Orhan Aydın Spor Salonu'nda Eğitmen Filiz Arslan tarafından verilen Modern Dans Kurslarının minik kursiyerleri, geçtiğimiz hafta sonu Grand Azur Otel'de hünerlerini muhteşem bir şovla sergilediler.


7 yıldır Kulübün bünyesinde aerobik, dans, pilates, yoga gibi kurslarda eğitmenlik yapan 9 Eylül Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu Filiz Arslan, modern dans kurslarına gelen 5 – 12 yaş arası 17 kursiyeri ile birlikte gösteriye gelenlere keyifli anlar yaşattılar.

Sera, Mina, Beste, Sibel, Talia, Deniz, Deflin, Uyka, Gönül Buket, Yasmin, Sofi, Alara, Şule, Meryem, Lara, Bensu ve Delfina Su'dan oluşan modern dans grubu, ilk olarak sırayla kendilerinin ve ailelerinin fotoğraflarından oluşan görüntüler eşliğinde kendilerini tanıttılar. Kısa tanıtımdan sonra sıra modern dans gösterisine geldi. Farklı çeşitlerdeki müzikler eşliğinde 3 ayrı gösteri sunan minik dansçıların ve onları izlemeye gelen ailelerinin heyecanları ve mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Gösteri ve kurslar hakkında bilgiler veren Eğitmen Filiz Arslan, “Haftada 2 gün olarak Amiral Orhan Aydın Spor Salonu'nda gerçekleştirdiğimiz dans kurslarımıza katılan kursiyerlerimizin almış oldukları dans eğitimlerini sergileyebilmeleri için böyle bir gösteri organize ettik. Bu gösteride yer alan kursiyerlerimizden 3 – 4 yıldır devam eden de var, henüz ilk senesi olan da var. Kurslarımızda vermiş olduğumuz eğitimlerin ve çocuklarımızın yeteneklerini ailelerimizin de görmesini istedik. Hepsi gerçekten çok yetenekli çocuklar. Ayrıca öğrencilerimiz dans dışında farklı yeteneklerini de burada gösterme fırsatı buluyorlar. Mesela bu dans gösterimizin kostümlerinin tasarımlarını ve çizimlerini kursiyerlerimizden Şule Naz yaptı. Bunun gibi farklı yeteneklerdeki öğrencilerimizin bu hünerlerini sergileme fırsatı da veriyoruz. Bu organizasyonda katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ