16 Eylül 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Minik öğrenciler Belediye Başkanı oldu
23 Nisan 2019 Salı 13:54

Minik öğrenciler Belediye Başkanı oldu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, küçük öğrenciler her yıl olduğu gibi bu yıl da temsili olarak Belediye Başkanı oldu
İnayet Coşkun Kodak Kamil Acarer İlkokulu öğrencileri Almina Tokmak, Ceren Nil Tokmak, Mustafa Can Yanar ile Özel Marmaris Çağdaş Bilim Koleji öğrencileri Era Özkan, Ali Yavuz ve İsmail Sevgen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ı makamında ziyaret etti. Öğrencilere okul yöneticileri Yaşar Albayrak, Rabia Balcı Bozok ve Hüseyin Yayın ile Seçil Korkmaz eşlik etti. Geleneksel olarak kısa bir süreliğine Marmaris yerel yönetiminin başına geçen öğrenciler, çocuklara yönelik ücretsiz kurslar, lunapark, daha fazla spor imkanı, çocuk meclisi ve piknik alanları talep etti. Öğrencilerden Ali Yavuz ise yerlere atılan sigara izmaritleriyle ilgili hem vatandaşları uyardı hem de ekiplere bu konuda daha hassas olmaları konusunda talimat verdi. 
Koltuğunu küçük öğrencilere bırakan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay öncelikle Ulu Önder Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Başkan Mehmet Oktay göreve yeni geldiklerini hatırlatarak en kısa zamanda ücretsiz kurslar ve piknik alanları konusunda çalışmaya başlayacaklarını ifade etti.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ