28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“MİLLİ MÜCADELE’NİN 100. YILINDA AYNI BAYRAK ALTINDA YÜRÜYORUZ”
17 Mayıs 2019 Cuma 17:31

“MİLLİ MÜCADELE’NİN 100. YILINDA AYNI BAYRAK ALTINDA YÜRÜYORUZ”

Marmaris Belediyesi, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, 19 Mayıs 1919'da Samsun'dan başlattığı özgürlük hareketinin 100. yılında da, her yıl olduğu gibi fener alayı düzenleyecek.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı bu yıl da kapsamlı bir şekilde kutlamaya hazırlanan Marmaris Belediyesi, bayram programına fener alayını da dahil etti. “Milli Mücadele’nin 100. yılında, aynı bayrak altında” sloganıyla gerçekleştirilecek yürüyüş, 19 Mayıs Pazar günü, saat 18.30’da Ketenci Otel önünden başlayacak, 19 Mayıs Gençlik Meydanı’nda son bulacak. Ellerinde Türk Bayrakları ve meşalelerle binlerce kişiyi ağırlayacak olan Meydan’da yürüyüşün ardından kutlama programı başlayacak.

 

SEVGİYLE BAKAN GÖZLER PROJESİ TANITILDI

Marmaris Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu tarafından "Sevgiyle Bakan Gözler" adlı sosyal sorumluluk projesi başlatıldı. Prof. Dr. Aylin Karalezli tarafından yürütülen, Öğretim Görevlisi Nevrihan Gürleyük tarafından koordine edilen projenin tanıtımı ve poster sunumu Marmaris Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu bahçesinde yapıldı. Projeye katkı sağlayan kişi ve kurumlara teşekkür plaketi verildi. Etkinliğe Belediye Başkan Vekili Hüseyin Bulut katıldı. Proje kapsamında gönüllü göz hekimleri tarafından maddi imkansızlıklar yaşayan çocukların göz muayeneleri yapılarak, ihtiyaç duyanlara gözlük temin edilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ