26 Mayıs 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
21 Mayıs 2020 Perşembe 11:16

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İslam âleminin iki büyük bayramından biri olan Ramazan Bayramına kavuşmuş olmanın mutluluğu içerisinde olduğunu belirten Başkan Tokat, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“İnanç ve geleneklerimizde çok önemli bir yeri olan mübarek Ramazan Bayramı, sevgi , kardeşlik  ve yardımlaşma gibi duyguları en güzel şekilde yaşamamıza vesile olmaktadır.

Salgınla mücadele tedbirleri kapsamında her ne kadar yakınlarımızla ve sevdiklerimizle, eskisi kadar bir araya gelemiyor olsak da, Ramazan Bayramında kalplerimiz ve gönüllerimiz bir olacaktır.Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz bir zorluk yoktur. Bu zor günleri de el ele vererek birlikte geride bırakacağız.

Bu yıl Ramazan Bayramı’nın manevi ruhuna uygun bir şekilde, tedbirler elden bırakılmaksızın kutlanması en büyük temennimizdir.Biz de Milas Belediyesi olarak gerekli tedbirleri aldık ve Ramazan Bayramı boyunca sizlere daha iyi hizmet verebilmek için görevlerimizin başında olmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm halkımızın Ramazan Bayramını kutluyor, bu mübarek bayramın ülkemize ve tüm İslam âlemine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum.

Muhammet TOKAT/Milas Belediye Başkanı

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ