02 Temmuz 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHPli başkan Kılıç
03 Nisan 2009 Cuma 20:21

MHP'li başkan Kılıç

MHP'den Edremit Belediye Başkanı Seçilen Tuncay Kılıç, Seçim Öncesi Verdiği Sözü Tutarak, Makam Odasının Kapısını Söküp Cumhuriyet Meydanı'na Koydu.

BAŞKAN KILIÇ SÖZÜNÜ TUTTU, MAKAM KAPISINI SÖKTÜ

MHP'den Edremit Belediye Başkanı Seçilen Tuncay Kılıç, Seçim Öncesi Verdiği Sözü Tutarak, Makam Odasının Kapısını Söküp Cumhuriyet Meydanı'na Koydu.

MHP'den Edremit Belediye Başkanı seçilen Tuncay Kılıç, seçim öncesi verdiği sözü tutarak, makam odasının kapısını söküp Cumhuriyet Meydanı'na koydu.
Törenle mazbatasını alan Başkan Kılıç, cuma namazından sonra devir teslim için belediyeye gitti. Burada Kılıç'ı karşılayan Güvercin Sevenler ve Kuşçular Derneği üyeleri, onlarca güvercini uçurdu. Eski başkan AK Partili Yunus Bozbey'den görevi devralan Kılıç, seçim öncesi vaatlerinden biri olan, ilk gün makam odası kapısını Cumhuriyet Meydanı'na koyma sözünü yerine getireceğini söyledi.


Kılıç, dua edilmesi ve kurban kesilmesinden sonra makam odasında ailesi ve sevenleriyle buluştu. Ardından makam kapısını söken partililer, Başkan Kılıç'la birlikte Cumhuriyet Meydanı'na kadar yürüdü. Atatürk anıtının önüne konulan makam kapısının yanında kısa bir konuşma yapan yeni Kılıç, "Seçim öncesi size söz vermiştim. İşte bundan sonra makam kapımız yok. Kapıyı meydana koyduk. Söz verdiklerimizi tek tek yerine getireceğiz." dedi.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ