24 Ağustos 2019 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHPde Mehmet Altınova da aday
23 Haziran 2009 Salı 16:09

MHP'de Mehmet Altınova da aday

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Marmaris Teşkilatı'nda kongre günü yaklaşırken yönetime aday olanların sayısı üçe çıktı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Marmaris Teşkilatı'nda kongre günü yaklaşırken yönetime aday olanların sayısı üçe çıktı. 32 yıldır siyasetin içinde yoğrulan Marmaris'in tanınmış işletmecilerinden Mehmet Altınova da adaylığını açıkladı. Altınova, “sapla samanı ayırmanın zamanıdır” dedi.PLAN PROGRAM YAPMALI
MHP Marmaris İlçe Teşkilatının 28 Haziran Pazar günü yapılacak kongresi öncesinde Çelik Kınay ve Gürbüz Gürcoşkun'dan sonra, aday olduğunu açıklayan Mehmet Altınova, “Marmaris'te nasıl çarpık yapılaşmanın bedelini vatandaş ödüyorsa, MHP ilçe yönetimince son 4 yıldır, görev paylaşımı yapmadan uygulanan, pasif, plansız, programsız siyaset, MHP'ye gönül vermiş vatandaşları dahi partimizden uzaklaştırmıştır” diye konuştu.

YENİ OLUŞUM İÇİN
MHP İçe yönetiminde değişikliğin, yeni bir oluşumun şart olduğunu belirten Altınova, “Evet ilçe teşkilatımızın yeni bir oluşuma ihtiyacı var. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin ifade ettiği gibi sapla samanı ayırmanın zamanıdır. 32 yıllık siyaset hayatımda adım hiçbir şaibeye karışmadı. Dürüstlükten asla taviz vermedim. Aslanlar gibi partim için çalıştım, çok çalıştım. Şimdi İlçe Başkanlığına adayım” dedi.

“EĞİLMEM DOSDOĞRUYUM”
Muhabirimiz Ahmet Irmak'ın sorularını tüm içtenliğiyle yanıtlayan Mehmet Altınova, “Nokta kadar çıkar için virgül gibi eğilen bir ruh taşımıyorum. Benim davam dosdoğrudur” diyen Altınova, “Şaibesiz bir kadroyla, yeni bir oluşum için göreve talibim” şeklinde konuştu. Mehmet Altınova'nın göreve seçilmesi halinde yapmayı planladıklarını da dile getirdiği Ahmet Irmak'la söyleşisine ilişkin haberin detaylarını yarın gazetemizde bulabilirsiniz.

YORUMLAR
yaaa bakıyorum ve şaşıyorum
xxxx
yaaa bakıyorum ve şaşıyorum canım sıkılıyor allah canımı alsın...evet katılıoyurm yeni oluşum için herkesin elini taşın altına koyması lazım...herkese başarılar...başkanlık yarışı gürbüz ve mehmet arasında gecer ikiside bir birlerine süpriz yapabilirler....kim gelirse gelsin ilk yapıcagı iş marmaris te mhp nin kötü imajından kurtulmasını saglamaktır
24 Haziran 2009 Çarşamba 17:28
88.250.198.162
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ