15 Ağustos 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHPde kongre heyecanı
09 Haziran 2009 Salı 19:23

MHP'de kongre heyecanı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Marmaris Teşkilatı'nda kongre heyecanı yaşanıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Marmaris Teşkilatı'nda kongre heyecanı yaşanıyor.

MHP'DE KONGRE SÜRECİ
MHP'nin ülke genelindeki il ve ilçe teşkilatlarının kongreleri tüm hızıyla sürüyor. Marmaris'te de 28 Haziran Pazar günü yapılması beklenen kongre öncesi, yönetime aday olanlar, belli olmaya başladı. Çelik Kınay da, geçtiğimiz dönemlerde üstlendiği MHP Marmaris İlçe Başkanlığı görevine yeniden aday olduğunu açıkladı.


'DESTEK VE TEVECCÜH GÖRDÜM'
Aday olmadan önce çeşitli istişarelerde bulunduğunu belirten Kınay şunları söyledi. “Değerli ülküdaşlarımla uzun zamandır yaptığım istişareler sonucunda değerli dava arkadaşlarımın da destekleri ve teveccühleri neticesinde aday olmaya karar verdim. Dava arkadaşlarımın manevi desteklerini, müspet veya menfi görüşlerini bekliyorum” diye konuştu.

'BU BİR SANCAK YARIŞI'
Çelik Kınay, “Kongrede sadece sancak yarışı. Kazanan kim olursa olsun herkesi kucaklamalı, birlik ve beraberlikten yana olmalı. Marmaris'in ve ülkemizin bu buhranlı günlerden kurtulması ancak ve ancak MHP ülke iktidarında olması ile gerçekleşecektir. Bunun için ülkücü tüm bireylerin birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalı” dedi.

'MHP'DE GÖREV KUTSALDIR'
MHP'nin her kademesinde görev almayı 'kutsal' diye niteleyen Kınay: “Bizler bu kutlu göreve geçmişte olduğu gibi gelecekte de ülkücü hareketin sancağını yukarıya en yukarıya taşımak için tüm dava arkadaşlarımızı kucaklayarak yola çıkacağız. İlçe kongresi, her şeyden önce vatana, millete ve ülkücü camiaya hayırlı olmasını diliyorum”

4 ADAY DAHA VAR
Öte yandan, kulislerde MHP Marmaris Başkanlığı görevine partilinin de aday olduğu konuşuluyor. Mevcut İlçe Başkanı Gürbüz Gürcoşkun, Marmaris Ülkü Ocağı eski Başkanı Halil Eroğlu, işadamı Nadir Ersöz ve işletmeci Mehmet Altınova'nın da yakın zaman da adaylıklarını açıklayacakları söyleniyor.

YORUMLAR
:)))
safranboludan ozan
allahh hayırlısını biliyor hayırlı olan iyi olan kazansın
16 Haziran 2009 Salı 01:16
88.229.116.169
hayirli olsun
huseyin dede
sayin celik baskanim hakki,nin hakkani hakki,ya verelim !!
hakki,da sensin !!
umarim tum ulkudaslarim bu sefer dugru bir secim yapar !!
simdiden hayirli olsun .

huseyin dede
15 Haziran 2009 Pazartesi 01:01
92.238.100.174
GENC BAŞKAN
DURSUN AYAZ
Celik bşk nın adaylıgını kutlar başarılar dilerim .
14 Haziran 2009 Pazar 16:26
88.242.87.20
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ