18 Haziran 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHP Muğla Milletvekili Adayı Temel Irmak; Çağrıya kulak veriniz
21 Haziran 2018 Perşembe 14:17

MHP Muğla Milletvekili Adayı Temel Irmak; Çağrıya kulak veriniz

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin, partilerinden ayrılanlara çağrıda bulunduğunu hatırlatan Temel Irmak, "Bizim kapımız açık. Samimi olan 'pişmanız' diyen, 'hata yaptık' diyenler her zaman geri dönebilirler." dedi.

Muğla'nın bütün ilçe ve köylerini karış karış gezen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla Milletvekili Adayı Temel Irmak; 'Halkımızın partimize karşı olan ilgisi artarak devam ediyor. Diyebilirim ki Muğla tercihini çoktan yaptı ve daha güçlü bir temsil için teveccühlerini bizden yana kullanacak ...

thumbnail_2-001.jpg

BÜYÜK İLGİ VAR

Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Muğla Milletvekili Adayı Temel Irmak seçim çalışmaları için gittiği Muğla'nın ilçelerinde ve köylerinde partilerine karşı gördüğü ilgiden çok memnun olduğunu söyleyerek; 'Cumhur İttifakı olarak çıktığımız bu yolda hem ülkemiz için hem Muğla'mız için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Seçim gezilerimizde halkımızın sesine kulak vererek sorunlarını dinleme, çözüm önerilerimizi aktarma fırsatı buldum. Büyük ilgi ve teveccüh gösterdiler' dedi.

MUĞLA'NIN TEMİNATI

Gazeteci kökenli MHP Muğla milletvekili adayı Temel Irmak Muğla'nın tüm sorunlarını en iyi bilenlerden biri olarak, 'Öncelikle Muğla'da siyasi ve kurumlar arası birlik ve baraberliği sağlayacağız. Çözüm bekleyen tüm sorunları bir an önce çözüme kavuşturmak için el birliği ile çalışacağız. Turizmi ve tarımı ayrı başlıklar halinde ele alarak geliştirdiğimiz projeleri hayata geçirmek başlıca görevimiz olacaktır' ifadelerini kullandı.

TAAHHÜTLERİMİZ

Temel Irmak, partisinin manifestosunun en geniş kapsamlı, uygulanabilir ve güncel sorunları içerdiğini ifade ederek şu başlıklar altında özetledi; Teröristler, çocuk istismarcıları, tecavüzcüler, kadın katilleri hariç olmak üzere kader kurbanlarına af çıkarılması, Vatandaşların kredi ve kredi kartı borçlarından kurtulması. Ekonomide yapısal reformların hızla gerçekleşmesi, AVM ve zincir marketlere yönelik tedbirler alınması. Çiftçilerin mazot üzerindeki vergilerin kaldırılması, İşsiz her aileden bir kişiye asgari ücretin yarısı kadar destek verilmesi, Gençlerimizin iş bulana kadar ailelerinin sağlık sigortasından yararlanması, Askerlik hizmetinin emekliliğe sayılması, Emeklikte yaşa takılan kardeşlerimizin mağduriyetlerinin giderilmesi, Asgari ücretten vergi alınmaması, Öğretmenlerinin ek göstergesinin 3600'e çıkarılması, Sağlık çalışanlarına yıpranma payı verilmesi.

ÇAĞRIYA KULAK VERİN

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin, partilerinden ayrılanlara çağrıda bulunduğunu hatırlatan Temel Irmak, "Bizim kapımız açık. Samimi olan 'pişmanız' diyen, 'hata yaptık' diyenler her zaman geri dönebilirler." dedi. 24 Haziran genel seçimlerinin ülkenin kaderini belirleyeceğini ifade eden Irmak, 'Muğlalı seçmlenlerinizin pazar günü sandığa giderek Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan'a, Milletvekilliği seçimlerinde ise Milliyetçi Hareket Partisine oy vermeye davet ediyorum' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ