26 Mayıs 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHP MUĞLA İLÇELERİNE YENİ BAŞKANLAR ATANDI
21 Nisan 2020 Salı 19:01

MHP MUĞLA İLÇELERİNE YENİ BAŞKANLAR ATANDI

Muğla MHP’de geçtiğimiz günlerde görevlerinden istifa eden Bodrum ve Menteşe İlçe Başkanlığı görevine Genel Merkez tarafından atanan isimler düzenlenen toplantı ile kamuoyuna tanıtıldı.
 MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, toplantıda atanan 2 ilçe başkanı ile 2 ilçe yönetimine katılan isimleri de kamuoyu ile paylaştı.
 
MHP Muğla İl Başkanlığı’nda düzenlenen basın açıklamasına İl Başkanı Mehmet Korkmaz, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Korkmaz açıklamasında Bodrum İlçe Başkanlığı görevine Bahattin Kul, Menteşe İlçe Başkanlığı görevine ise Talat Uğurlu’nun atandığını söyledi.  
Açıklamada konuşan MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, “Muğla’da dört ilçemizin ikisinde başkan ve 2 ilçemizde yönetim kurulu üyeliklerinde yenilemeye gittik. Bodrum İlçe Başkanı Ömer Varan ve Menteşe İlçe Başkanı Cengiz Can görevlerinden istifa etmişlerdi. Bu arkadaşlarımızın yerine Bodrum’da Bahattin Kul, Menteşe’de ise Talat Uğurlu kardeşlerimiz ilçe başkanı olarak genel merkezden atamaları yapıldı. Marmaris’te 6 yıldır görev yapan Kemal Kalemci’nin yönetimini güçlendirdik. Milas İlçe Başkanımızın görevi devam ediyordu Emin Nazmi Ünlüsoy’un da yönetimini güçlendirerek atamaları yapılmıştır hayırlı olsun” dedi.
93792469_2256184881344619_3254853021523247104_n.jpg
Covit 19 salgını nedeni ile alınan tüm tedbirlere harfiyen uyulmasını isteyen Korkmaz, “Covit 19 nedeniyle ‘Hayat Eve Sığar’ diyerek Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı tedbirler kapsamındaki kurallara uyalım. Türkiye Büyük Millet Meclisinin Kuruluşu olan 23 Nisan Çocuk bayramının 100. yılını evde kutlayacağız. Aynı gün ve gecede Ramazan ayının ilk günü sahura kalkacağız. İnşallah daha güzel günler bizleri bekliyor” diye konuştu.
bahattin-kul-bodrum-mhp.jpg
 
Bodrum İlçe Başkanlığı görevine Bahattin Kul
 
emin-nazmi-unlusoy-milas-mhp.jpg
 
Milas İlçe Başkanı Emin Nazmi Ünlüsoy. 
 
kemal-kalemci.jpg
 
Marmaris’te 6 yıldır görev yapan Kemal Kalemci. 
 
oguz-akarfirat.jpg
 
İl Başkanlığı Teşkilat Başkanlığına Oğuz Akarfırat atandılar.
 
 
Görüntülü Haber:
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ