05 Haziran 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz Türk milletinin yeniden doğuşu ile kurulan Cumhuriyeti milletçe ilerilere taşımak zorunda
28 Ekim 2019 Pazartesi 15:59

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz "Türk milletinin yeniden doğuşu ile kurulan Cumhuriyeti milletçe ilerilere taşımak zorunda"

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz Cumhuriyet’in 96.yılı nedeni ile bir mesaj yayınladı.

Korkmaz mesajında, “Türk milletinin bu anlamlı bayramını gönülden kutluyorum. Barış Pınarı Harekatı ile, ordumuzun topraklarına ve milletine nasıl sahip çıktığını, Cumhuriyet ilkelerine nasıl bağlılık gösterdiğini gördük. Türk milleti olarak Türk Silahlı Kuvvetlerimizin arkasında tek yumruk olarak durmamız da dünyaya örnek olmuştur. Cumhuriyetimizin de dayanağının Türk milleti olduğunu da tüm dünyaya gösterdik” dedi.
MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz Cumhuriyet Bayramının 96.yıldönümü nedeni ile yayınladığı mesajında daha sonra şunları söyledi:
“Türkiye Cumhuriyetinin 96. Yıldönümünü gururla ve coşku ile kutlamaktayız. Ulu önderimiz Atatürk’ün bize bıraktığı bu ülkeyi korumak bizim asli görevimizdir. Biz doğruda doğruya Türk milletçisiyiz ve milletseveriz. Cumhuriyetimizin dayanağı da Türk topluluğudur. Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için cana pahasına giriştiği milli mücadelenin bir sonucudur. İşte bu nedenle bize emanet edilen bu cumhuriyeti kanımızın son damlasına kadar korumak ve kollamak hepimizin görevidir. Türk milletinin yeniden doğuşu ile kurulan Cumhuriyeti milletçe ilerilere taşımak, önümüze çıkabilecek her türlü engeli aşmamıza yardımcı olacaktır. Bize bu günü armağan eden ve yaşatan ulu önderimiz Atatürk ve silah arkadaşlarının ruhları şad olsun." dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ