06 Ağustos 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz: Saatcı 3 parti değiştirdi
06 Mart 2019 Çarşamba 17:00

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz: Saatcı 3 parti değiştirdi

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz 31 Mart yerel seçimleri öncesi ilginç açıklamalarda bulundu.

Mehmet Korkmaz “ Behçet Saatcı parti parti dolaştı. Parti parti gezen adam olmaz. Milliyetçi ve ülkücüler partisini satan adama oy vermez” dedi.

Saatcı 3 parti değiştirdi

Daha önce MHP’den Fethiye Belediye Başkanı seçilen Behçet Saatcı, MHP’den istifa ederek Demokrat Parti’ye geçti. Son seçimlerde Fethiye’de Demokrat Parti’den Belediye Başkanı seçilen Behçet Saatcı Demokrat Parti’den de istifa ederek İYİ Parti’ye geçmişti. Bir süre önce İYİ Parti’den de istifa eden Behçet Saatcı bağımsız olarak Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu.

Partisini satana oy verilmez

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz 31 Mart yerel seçimleriyle ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini değerlendiren MHP Muğla il Başkanı Mehmet Korkmaz “ 31 Mart yerel seçimlerinde MHP olarak Cumhur İttifakının adaylarını destekliyoruz. Muğla’nın tüm ilçelerinde Cumhur İttifakının adayları bizim adayımızdır. Şimdi birileri çıkmış ülkücüyüm, milliyetçiyim diye bağımsız aday olmuş. Kapı kapı dolaşıp oy istiyor. MHP sayesinde bir yerlere gelenler kendisini kaf dağında sanıyor. Behçet Saatcı parti parti dolaştı. Parti parti gezen adam olmaz. Milliyetçi ve ülkücüler partisini satan adama oy vermez” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ