04 Ağustos 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHP Marmaris İlçe Başkanı Gürbüz Gürcoşkun, AKP İlçe Başkanı Kadem Mete’yi kınadı.
18 Mart 2009 Çarşamba 09:44

MHP Marmaris İlçe Başkanı Gürbüz Gürcoşkun, AKP İlçe Başkanı Kadem Mete’yi kınadı.

Milliyetçi Hareket Partisi Marmaris İlçe Başkanı Gürbüz Gürcoşkun, Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Temel Irmak'a konuştu.

Temel Irmak
Milliyetçi Hareket Partisi Marmaris İlçe Başkanı Gürbüz Gürcoşkun, Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Temel Irmak'a konuştu.
Gürcoşkun, başta gazeteniz aracılığıyla tekrar CHP Beldibi Belediye Başkan Adayı Sayın Ali Eraslan'a yapılan sözlü ve fiili saldırıyı kınıyorum. Olaylarda adı Hüseyin Çakır'ın MHP üyesi değildir. Benim başkanlığım sürecinde partimizden içeri bile girmemiştir. Kimse MHP'nin varlılığından rahatsız olmasın. Diğer siyasi partiler ne yaparsa yapsın. Bizi ilgilendirmez. Bizim partimizi kimse kirli siyasetin içine çekmeye kalmasın, altında kalırlar. Düne kadar MHP'nin adını ağızlarına almayanlar, seçim zamanı geldiğinde MHP'nin üzerinden prim yapmaya kalkmasınlar. AK Parti ilçe başkanı sayın Kadem Mete bu sözümü unutmasın, hiçbir ülkücü AKP ve diğer partilere yalakalık yapmaz. MHP'li dediği Hüseyin Çakır şuan AK Partinin bayrağını sallamaktadır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar gelsinler yüzümüze söylesinler. Halkımız her şeyi görüyor. Ve biliyor da. Milletimizin gönüllü rahat olsun. MHP Allah'ın izniyle Marmaris'te yaşayanlar için gereken her şeyleri yapacaktır. Marmaris'te ve beldelerinde iktidara geldiğimizde huzur ve barışı sağlayacağız. Biz Marmarisiz, Marmaris bizdir. Bizim Partimiz hakkında yorum yapan ve yazanları şiddetle kınıyorum. Herkes aklını başına alsın. Ortamı germeye kimsenin hakkı yoktur. Kimse ülkücüleri sokağa çekemezler.


Bu memleketi ne AKP'ye bırakmayacağız
Gürcoşkun Ak Parti'ye de yüklendi. “Şu anki AKP'yi anlatmak istersem. Hani bir pop sanatçısı çıkar yeni, birden bir reyting yapar ama 3-5 ay sonra biter. Şu anki AKP'de aynen öyle, ne kökeni var ne başka bir şeyi. Şuanda yaptıklarını yapacaklar, ettiklerini edecekler sonrada çuvallarını sırtlarına alıp gidecekler. MHP kurulduğu 1969 yılından itibaren nasıl varsa, bugünde var olacak yarın da var olacak. Bu memleketi ne Ak Parti'ye ne diğer partilere bırakmayacağız.”

Anlı secdeye değmeyen insanlar, bu vatanı savunmaya kalkıyorlar
Burada yanlış olan şu; anlı daha şehitliğe değmemiş insanlar bu vatanı savunmaya kalkıyorlar. Ben vatanımı seviyorum, Allah benim içimi bilir. Böyle saçmalık mı olur. Vatanını sevmeyen Peygamberini sevmez, peygamberini sevmeyen Allah'ı sevmez. Sen camiinin önünden geçme, gel ondan sonra ben vatanımı seviyorum. Cenazeye gitme, cenaze namazı kılma, sonra Allah benim içimi bilir de. Dini siyasete alet edenlerin Allah bu dünyada da öteki dünyada da yakasını bir araya getirmez. Benim Marmaris halkına söyleyeceklerim; kendilerini kullandırtmasınlar, geçmişteki hataları tekrarlamasınlar, bir kere inansınlar, sorup soruştursunlar gelsinler, sonrada el ele verelim bu Marmaris'i, bu güzel Marmaris'i kurtaralım. Bence bu seçimler Marmaris için son şans, gelip partileriyle birlik olsunlar yoksa bu şansı bir daha yakalayamayabilirler.

YORUMLAR
yapma gurbuz
mehmet col
basın ilkesine aykırıdır...
24 Mart 2009 Salı 17:27
92.238.100.174
basın ilkeleri aykırı mesaj...
AKILCI
basın ilkeleri aykırı mesaj...
22 Mart 2009 Pazar 23:50
88.236.162.39
gürbüz başkana
gençlerden sevgilerle
sayın gürbüz sen beldibide görevdeyken görmedinmi hüseyinin apartmanından sarkıtılan dev üçhilalli bayrağı siz değilmiydiniz hakan başkan varken eline bayrak verip arabasına ses sistemi taktırıp belde belde gezdiren yapmayın lütfen biraz ülkücülüğe yakıştığı gibi milliyetçiliğe yakışan gibi davranın esas siz bunu ağır ödersiniz başkası değil
18 Mart 2009 Çarşamba 23:28
88.236.74.64
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ