21 Haziran 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHP Lideri Bahçeliden Muğla Basınına teşekkür
29 Kasım 2016 Salı 15:40

MHP Lideri Bahçeli'den Muğla Basınına teşekkür

Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, MHP Marmaris Yönetim Kurulu Üyesi, Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Temel Irmak TBMM'sindeki Odasında kabul etti.

Gazeteci Irmak'ın 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk açıklaması Facebook üzerinden canlı yayınlayan ve Marmarislilere sokağa çıkın çağrısı yaptığından dolayı, Bahçeli; "Şahsınızda Muğla basınına ve özellikle Marmaris'te o gece görev yapan bütün gazetecilere teşekkür ediyorum. Marmaris halkı demokrasinin yanında olmuştur" dedi.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'yi, ziyaret sırasında Gazeteci Temel Irmak'a, MHP MYK Üyesi Muğla Milletvekili ve Darbe Araştırma Komisyon Üyesi Mehmet Erdoğan'da eşlik etti. 

img-20161124-wa0005.jpg

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli: "Türkiye ile hesabı olan çevreler terörist başı Gülen'i koz olarak ellerinde tutmuşlardır. FETÖ'cüler kimin işine yarıyorsa silah gibi kullanılmıştır. Hiçbir darbe 15 Temmuz gibi derinden sarsmamıştır. 15 Temmuz bize göre işgal teşebbüsüdür. 15 Temmuz'da TBMM bombalayan namussuzlarla, 1920'lerde Osman Gazi'ni tekmeleyen barbarlar arasında en ufak fark yoktur. FETÖ Müslüman Türk milletinin lanet ve beddua ile anacağı odaklardır. Bunlara Türk askeri demek günahtır, vebaldir. Haçlı işbirlikçileridir, maşalardır. Bu maşaları tutan eller kirlidir, ezeli ve ebedi düşmanlarıdır. Tarihimizde yaşanmamış ne varsa, 15 Temmuz gecesi vuku bulmuştur. Fetullahçı terör örgütü ur gibi sarmıştır. Her yere çöreklenmişlerdir. Yıllardır din kisvesi altında üremiş, güçlenip ortaya çıkmak için uygun zaman aramıştır. Dinler arası diyalog uydurmasının yapılması da boşuna değildir. FETÖ'cü teröristler 3. bin yılda Asya'nın Hıristiyanlaşmasına hizmet etmiştir. Türk devletinin kritik noktalarına özenle yerleşmişlerdir. Bu kaleyi içten çökertme harekatıdır"dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
CHP Muğla'da kimi vekil olarak görmek istiyorsunuz?
RÖPORTAJ