20 Şubat 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHP lideri Bahçeli teşkilatını uyardı Beka birliğini unutmayın
04 Ocak 2019 Cuma 16:31

MHP lideri Bahçeli teşkilatını uyardı 'Beka birliğini unutmayın'

MHP lider Devlet Bahçeli yaklaşam yerel seçimler nedeni ile teşkilatına genelge gönderdi.

Cumhur İttifakı vurgusunun yapıldığı genelgede partililerin AK Parti ile eş güdüm halinde olması istendi

İşte teşkilata gönderilen genelgede yer alan ifadeler:

"Cumhur İttifakı adaylarının seçime katıldığı her seçim bölgesinde Adalet ve Kalkınma Partisi’yle eşgüdüm halinde ilişki ve irtibatlar kurulacak, siyasi ilkelerimiz dâhilinde ortak çalışmalar icra ve ifa edilecektir

CUMHUR İTTİFAKINI GÖLGELEMEYİN
Cumhur İttifakı’nın mehabetini ve meşruiyetini gölgeleyecek açıklama, değerlendirme, yorum, yayın ve beyanatlardan kesinkes uzak durulacaktır. Cumhur İttifakı’nın siyasi birlikten ziyade ülke, millet, güvenlik ve tarihi çıkarlarımızı gözeten bir beka beraberliği olduğu unutulmayacaktır

 

SİYASİ ÇETELE TUTMUYORUZ
Parti olarak 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'ne kaç belediye kazanırız, kaçını kaybederiz zaviyesinden bakmadığımız bellidir, bilinmektedir. Siyasi çetele tutmadığımız her türlü izahtan varestedir.

HEDEFİMİZ BİN YILLARA TAŞIMAK
Cumhur İttifakı, Türkiye’yi gelecek bin yıllara taşıma hedefiyle temellenmiş, bekamızı muhafaza ve müdafaa azmiyle ahlaki ve hukuki varlığını temin ve tescil ettirmiştir. Bu ittifak sıradan bir birliktelik, çıkar merkezli bir oluşum, siyasi dürtülere teslim olmuş bir yapı, küçük hesaplara tamah ve tevessül eden kaygan ve kaypak bir ortaklık değildir.

"Cumhur İttifakı'nın siyasi birlikten ziyade ülke, millet, güvenlik ve tarihi çıkarlarımızı gözeten bir beka birliği olduğu unutulmamalıdır" 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ