15 Temmuz 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHP iddialı
22 Ocak 2009 Perşembe 15:55

MHP iddialı

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Başkanı Ferhat Kırtaş, 29 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlere büyük önem verdiklerini belirterek, bu yüzden yerel seçim çalışmalarında titiz davranıyoruz dedi.

MHP'DEN YEREL SEÇİM ATAĞI


Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Başkanı Ferhat Kırtaş, 29 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlere büyük önem verdiklerini belirterek, bu yüzden yerel seçim çalışmalarında titiz davranıyoruz dedi.

MHP'nin Muğla'da belediye başkanlığına talip olduğunu kaydeden Kırtaş, ''Çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. 29 Mart seçimleri halkımızın Ak Partiye sarı kart göstereceği bir seçimdir. Önümüzdeki dönem ise Ak Parti halktan kırmızı kart görecektir. Bu nedenle önümüzdeki yerel seçim bizim için çok önemli. Partimizin her üyesi bunu bilerek çalışmalarına devam ediyor. MHP Muğla'da belediye başkanlığını alacak güçtedir'' diye konuştu.
Muğla'da yerel seçimlere 'Bir şey değişecek, Her şey değişecek' sloganı ile girdiklerini anlatan Kırtaş konuşmasına şöyle devam etti:
''MHP olarak göreve geldiğimizde ilk olarak üniversite ile belediye arasındaki işbirliğini arttıracağız. Çünkü Muğla bir üniversite kentidir. Bunun içinde üniversite ile ortak projelere imza atılması gerekiyor. Bunun yanında Muğla yıllardır bir köy statüsünde görünüyor. Kentimizi köy statüsünden çıkartarak çağdaş, gelişmiş yaşanabilir bir kent haline getirmeyi hedefliyoruz''.

Muğla halkı'nın yıllardan bu yana içme suyunu kuyulardan karşıladığına işaret eden Kırtaş, '' Sandıras Dağı'nda cazibeli su kaynakları bulunurken bundan yararlanmamak olmaz. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren bunun için çalışmalar başlatacağız. Kullanılabilecek suyu geri çevirmek istemiyoruz. Ayrıca Muğla'nın en önemli sorunlarından biri olan SİT'e çözüm getireceğiz. Bölgede çok sayıda sit alanının bulunması nedeniyle vatandaşlarımız bir çivi bile çakamıyor. Anıtlar Kurulu ile ortak bir çalışma yaparak bu soruna çözüm bulmayı hedefliyoruz'' diye ifade etti.

AKŞENER VE TOSKAY MUĞLA'YA GELİYOR
İl Başkanı Ferhat Kırtaş, yerel seçimlerde belirlenen adayların tanıtımının Cumartesi günü Öğretmenevinde düzenlenecek toplantı ile kamuoyuna duyuracaklarını belirterek, ''Adaylarımızı milletvekilimiz ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekili Meral Akşener ile MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Toskay kamuoyuna tanıtacaklar. Cumartesi günü saat 14.00'te gerçekleştireceğimiz toplantımıza tüm halkımızı davet ediyoruz'' dedi.

YORUMLAR
serdar
fuat tekin
arkadaşlar ben kaymakam beyi destekliyorum karadinci ve alı bey destekledık yabancı deyildık şimdı neoldu ben mhp fılan deylim ama kendı ulkemde yabancı hıç deyilım onun içi cemalettın beyin sonuna kadar
27 Ocak 2009 Salı 21:10
88.224.61.188
HALK VE HİZMET 2
editör
Kaymakamlar İlçede DEVLETİN temsilcisidir.Onlar birşey yapmayı vaat ederek Bu KAYMAKAMLIK GÖREVİNE TALİP OLMAZLAR,dEVLET GÖREVLENDİRİR.Diğer partilerden aday olanlar ilçede halk için bugüne kadar ne yaptılar ki..Kaymakam Beyin yapmadığı sorgulanıyor.?Ülkücü Camia partisine ve Adayına sahip çıkarak,Bu dönem Marmaris Beledeyesini MHP'li yapacaktır.Buna inanıyoruz ve destekliyoruz.Bu seçimlerde diğer partilere KOLTUK DEĞNEĞİ değil,kendi partimiz ve adayımızın arkasında duracağız.
26 Ocak 2009 Pazartesi 13:52
88.246.185.216
HALK VE HİZMET
EDİTÖR
Sayın Gündem gazetesi Yetkilileri,Kaymakam Beyin,adaylığı için bazı kendini bilmez DENSİZLER YORUM yazıyorlar.Bu yorumu yzanların çoğu biliyorum ki..Kaymakamımız Cemalettin ÖZDEMİR'i tanımamışlar..Öncelikle Büyük bir devlet adamı ve Makamına hakim bir Bürokrat..Sevecen,güleryüzlü ve her türlü insanın derdini rahatlıkla anlatabileceği bir insan olan Cemalettin Bey için,bazı densizler,ne iş yaptı diye soruyor..Şimdi koltukta oturan sayın Bld.Bşk.Seçimden önce halka ne yaptı da aday oldu?
26 Ocak 2009 Pazartesi 13:47
88.246.185.216
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ