21 Mayıs 2019 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Meteden 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj
23 Kasım 2018 Cuma 13:13

Mete'den 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Mete mesajında şöyle dedi.

“Bin bir zorluk ve zahmete katlanarak büyük bir fedakârlık örneği gösteren, sabırla mesleklerini icra eden kıymetli öğretmenlerimizin gününü en kalbi duygularla tebrik ediyorum. Görevleri başında hayatını kaybeden şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere ebediyete irtihal eden tüm eğitimcilerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Bir milletin geleceği, başarısı, eğitme verdiği önem ile doğrudan ilişkilidir. Bu sebeple öğretmenlerine hak ettikleri değeri vermeyen, öğretmenlerin derdi ile dertlenmeyen, toplumların başarısı asla mümkün olmayacaktır.

Öğretmenlerimizi sadece bilgiyi aktaran bireyler olarak görmek büyük yanlış olacaktır. Öğretmenler bilgiyi öğretirken aynı zamanda geleceğimize şekil veren, bir toplumu yarınlara taşıyan, en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımız üzerinde en az annesi ve babası kadar emeği olan bireylerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizi saygıyla anıyor, görevleri başındaki öğretmenlerimize başarılar diliyorum. “

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ