23 Mayıs 2019 Perşembe

Emir Keşan / yazar

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Merhaba, yine ve yeniden ben geldim

03 Ekim 2018 Çarşamba 12:13
Merhaba, yine ve yeniden ben geldim.
Uzun bir aranın ardından sizlerle buluşmanın heyecanını yaşıyorum. 
 
Bir gün yine öylece oturdum ve düşündüm. Dedim ki " hayatımda birşeyler eksik " sağa döndüm yok, sola döndüm yine yok.
 
İnternette gezerken x bir gazetenin x bir yazarının köşe yazısını okudum. Hiç bir anlam teşkil etmeyen ve asla cümle kurmayı bilmeyen biriydi. Sonra dedim ki " eksiklik bu ! " neden geri dönmüyorum ki? Neden yazılar yazmıyorum. Bence iyi de oldu. 
 
İlk yazım merhaba ile başlamalıydı elbette. Önce selamla girilir evlere... Bende sizlere kocaman kucak dolusu sevgi ve selamla geldim. Umarım sizde benim sizleri özlediğim kadar özlemişsinizdir. 
 
Gündem Gazetesi'nin tüm ekibine Teşekkür ediyorum. Bana her zaman güvendikleri için ve sonra sizlere minnettarım beni hiç bir zaman yanlız bırakmadınız ve bu yüzden koşa koşa köşeme geri geldim. Heyecan doluyum.
 
Bu süreçte boş durmadım. 1.5 yıldır süren bir Televizyon Programı sunuyorum. Bir film senaryosu, İkinci Kitabımı yazdım ve makyaj-kozmetik markamı çıkarttım. Hayatımda herşey yolunda umarım sizlerinde öyledir. Mutluluğumu  sizlerle paylaşmak istedim. Güçlendim, büyüdüm, olgunlaştım. Düştüm, tek başıma kalktım. Savaştım sizlerle kazandım. En önemlisi sizleri kazandım. ( Çok şükür. )
 
Yeniden ve her zaman söylediğim gibi... Her zaman ki gibi kapatıyorum.
" Zaman ayırıp okuduğunuz için Teşekkür ederim. "
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ