29 Ocak 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MECLİS ÜYELERİ PATİCANLARLA
03 Eylül 2019 Salı 15:07

MECLİS ÜYELERİ PATİCAN'LARLA

Marmaris Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’nde yaklaşık 2 aydır devam eden 1. etap çalışması tamamladı.
Marmaris Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’nde yaklaşık 2 aydır devam eden 1. etap çalışması tamamladı. Marmaris Belediyesi Eylül ayı olağan meclis toplantısı öncesi, Geçici Hayvan Bakımevi'nden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Öztürk Belediye Meclis Üyelerini davet ederek Geçici Hayvan Bakımevini gezdirdi. 
16.jpeg
Barınak ziyaretine, Belediye Meclis Üyeleri Ethem Sayar, Asım Geniş, Hasan Yaylalı, Bestami Şinik, Naci Alkan, Cengiz Kaya, Aylin Yüksel, Hasan Yaylalı, Canan Adalıoğlu, Zülal Akyüz, Ali Aygün ve Belediye Başkan Yardımcısı Burak Demirtaş katıldı.
17.jpeg
Tesis hakkında bilgi veren İhsan Öztürk; ‘Geçici hayvan bakımevinde 1. etapın sonuna geldik. Barınağımızın %70’lik bölümü 2 aylık sıkı bir çalışma ile yeniledik. Kalan kısımlar için etaplar şeklinde çalışmalarımızı tamamlayıp yaklaşık 500 sevimli dostumuzun mutlu, huzurlu bir ortamda yaşayabilmeleri için yenileme ve iyileştirme çalışmaları sürecek. Çalışmalar tamamlandığında tesisimiz Muğla ilinde örnek gösterilecek bir tesis haline geleceğinden kimsenin şüphesi olmasın' dedi.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ