19 Şubat 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Martı Otel Yaşlıları Unutmadı
02 Kasım 2019 Cumartesi 11:06

Martı Otel Yaşlıları Unutmadı

Abide - Hasan Nuri Öncüer Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini Martı Otel ağırladı.
Martı İşletmeleri Genel müdürü Fırat Kaya,  İnsan Kaynakları müdürü Sevilay Ulaş ve otel personeli Muğla'dan gelen konukları güler yüzle karşıladılar. 
 
Genel Müdür Fırat Kaya: "Martı Ailesi olarak Muğla Abide Hasan Nuri Öncuer Huzurevi ve yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezi sakinleri çok değerli büyüklerimizi misafir etmekten onur duyduk"  
 
Muğla Abide Hasan Nuri Öncüer Huzurevi' sakinleri, Martı Otelin misaferi oldular. Marmaris'te keyifli bir gün geçirdiler.
 
whatsapp-image-2019-11-01-at-10.00.20.jpeg
Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdür Yardımcısı Kudret Gültaş Başkanlığında Marmaris'e gelen 17 kişilik misafir grubu için Martı Otel öğle yemeği verdi.
 
Genel Müdür Fırat Kaya: "Her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Yaşlılarımız dün ile bu gün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Büyüklerimizi sadece özel gün ve haftalarda değil yılın her gününde hatırlayarak, onlarla birlikte olduğumuzu hatırlatmalıyız. İstemesek de bir gün bizlerde yaşlanacağız. Belki de huzurevine muhtaç durumda olacağız" diye konuştu.
whatsapp-image-2019-11-01-at-10.01.00.jpeg
 
'Kendilerine gösterilen ilgi nedeniyle Martı Otel'e teşekkür eden Abide Hasan Nuri Öncüer Huzurevi sakinlerinden Kemal Öztürk ve Belma Bisen Kesen şarkılar söyleyerek mutluluklarını dile getirdiler.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ